Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO BERNARDO ČIERNE

V čierno červenom barberskom kresle GABBIANO BERNARDO je možné umiestniť zákazníka barbershopu do pohodlnej, sklopnej polohy. Komfortné sedadlo je pokryté kvalitnou čiernou ekologickou kožou v old style prevedení.

Váha Kg:
50,000
Výrobca: Gabbiano
Kód: 133002
Dostupnosť: skladom 2 ks
Cena bez DPH: 749.75
899.70 ks

BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO BERNARDO ČERVENO ČIERNÉ

Novinka v našej ponuke - čierné barberské kreslo GABBIANO BERNARDO. Jedná sa o moderný, dokonale prepracovaný kus holičského nábytku. Zákazníkovi barbershopu poskytuje maximálny pocit pohodlia počas strihania, holenia alebo ineh barberskej procedúry. Barberské kreslo má nastaviteľné sklopné operadlo a nastaviteľnú opierku na nohy. V čierno červenom barberskom kresle GABBIANO BERNARDO je možné umiestniť zákazníka barbershopu do pohodlnej, sklopnej polohy. Komfortné sedadlo je pokryté kvalitnou čiernou ekologickou kožou v old style prevedení. Široká podstava zaručuje stabilitu barberského kresla počas práce. Ďalšou výhodou je možnosť ľahko nastaviť opierku hlavy. Barberské kreslo GABBIANO BERNARDO je v čierno červenej farbe.
 
 
H&H BEAUTY s.r.o. vlasynechty.sk ponúka širokú ponuku vybavenia a príslušenstva pre kadernícke salóny, barber shopy. Na vlasynechty.sk nájdete množstvo kadernéckeho, barberského nábytku, kadernícke a barberské kreslá,  kadernícke prístroje,  vlasovú kozmetiku, vlasy na predlžovanie a ďalšie produkty. H&H BEAUTY SHOP vám umožní si vybrať so širokej ponuky zariadenia kaderníckych, barberskych salónov za atraktívne ceny.