Naposledy zobrazené

collagen+ COLOSTRUM 100 ml

Cena 15.00
Druh použitia:
Collagen +

Kód produktu 108947
Dostupnosť skladom +26
KS

collagen+ COLOSTRUM  100 ml

rýchlo stimuluje regeneráciu kože obohacuje pokožku o vitamíny a minerály, vyhladzuje pleť, redukuje vrásky a jazvy.

účinky: 
- Spomaľuje účinky starnutia 
- Znižuje pigmentáciu kože 
- Vyživuje 
- Znižuje jazvy po akné 
- Urýchľuje regeneráciu tkanív 
- Protizápalové, antibakteriálne 
 
Mledzivo (tiež kolostrum) je takzvané prvotné mlieko u cicavcov, tvorí sa v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom je produkované asi 3 - 5 dní po ňom. Zložením sa kolostrum významne líši od zrelého mlieka. Rozdiely v zložení mledziva sa postupne mení až sa z nezrelého mlieka stáva mlieko zrelé. Kolostrum je bohaté na proteíny. Po pôrode zaisťujú u mláďat prirodzene pasívnu imunitu, teda príjem hotových protilátok od matky, ktoré novorodené mláďatá chránia v prvých týždňoch života pred infekciami z vonkajšieho prostredia, keď ešte nie sú schopné imunitnej reakcie a produkcie vlastných protilátok. 
 
Pre výrobu kozmetiky sa používajú v prvom rade kolostrum (mledzivo kravy), pretože jeho zloženie je takmer identický s ľudským. Je úplne prirodzené, ale je silnejší ako akékoľvek syntetické látky, ktoré sú pre naše telo a pleť je prospešné.

Prípravok je odporúčaný predovšetkým pre pleť zrelú. 
Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne a antivírusovo. Bojuje s rôznymi druhmi baktérií a kvasiniek. Použitie vysoko kvalitné s vysokým obsahom kolagénu hydroxyprolínu regeneruje a zlepšuje stav pokožky, pleť sa stáva pružnou a žiariace.

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód