Naposledy zobrazené

collagen+ COLOSTRUM 30 ml

Cena 18.00
Kód produktu 108948
Dostupnosť na objednávku
KS

collagen+ COLOSTRUM  30 ml

rýchlo stimuluje regeneráciu kože obohacuje pokožku o vitamíny a minerály, vyhladzuje pleť, redukuje vrásky a jazvy.

účinky:
- Spomaľuje účinky starnutia
- Znižuje pigmentáciu kože
- Vyživuje
- Znižuje jazvy po akné
- Urýchľuje regeneráciu tkanív
- Protizápalové, antibakteriálne
 
Mledzivo (tiež kolostrum) je takzvané prvotné mlieko u cicavcov, tvorí sa v mliečnej žľaze tesne pred pôrodom je produkované asi 3 - 5 dní po ňom. Zložením sa kolostrum významne líši od zrelého mlieka. Rozdiely v zložení mledziva sa postupne mení až sa z nezrelého mlieka stáva mlieko zrelé. Kolostrum je bohaté na proteíny. Po pôrode zaisťujú u mláďat prirodzene pasívnu imunitu, teda príjem hotových protilátok od matky, ktoré novorodené mláďatá chránia v prvých týždňoch života pred infekciami z vonkajšieho prostredia, keď ešte nie sú schopné imunitnej reakcie a produkcie vlastných protilátok.
 
Pre výrobu kozmetiky sa používajú v prvom rade kolostrum (mledzivo kravy), pretože jeho zloženie je takmer identický s ľudským. Je úplne prirodzené, ale je silnejší ako akékoľvek syntetické látky, ktoré sú pre naše telo a pleť je prospešné.

Prípravok je odporúčaný predovšetkým pre pleť zrelú.
Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne a antivírusovo. Bojuje s rôznymi druhmi baktérií a kvasiniek. Použitie vysoko kvalitné s vysokým obsahom kolagénu hydroxyprolínu regeneruje a zlepšuje stav pokožky, pleť sa stáva pružnou a žiariace.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód