Naposledy zobrazené

collagen+ HYALURONIC ACID 100ml

Cena 15.00
Druh použitia:
Collagen +

Kód produktu 108949
Dostupnosť skladom +26
KS

collagen+ HYALURONIC ACID  100ml

Intenzívne hydratuje pokožku, prispieva k obnoveniu pleti, redukuje vrásky - vyhladzuje, obnovuje pružnosť pokožky. Oddiaľuje proces starnutia, eliminuje prejavy pigmentácie pleti.

Inovatívna kombinácia aktívneho morského kolagénu a kyseliny hyalurónovej je vhodná pre všetky typy pleti, najmä však pleť suchú a zmiešanú, a to z dôvodu silno hydratačného účinku. 
Sérum je vhodné predovšetkým pre zrelú pleť. 
Skladovacia teplota do 20 C.

Sérum neobsahuje: parabény, ftaláty, minerálny olej, parafín, lanolín, silikóny, formaldehy.

Kyselina hyalurónová - je predovšetkým prírodná látka, ktorá sa nachádza v celom našom tele. Až 50% jej množstva je obsiahnuté v koži. Kyselina hyalurónová funguje v našom tele ako pomyselný magnet, ktorý na seba dokáže dokonale viazať vodu. Tým udržuje celkovú hydratáciu v tele, chráni kolagénové a elastínové vlákna a dokáže zachytávať voľné radikály. Týchto blahodarných účinkov kyseliny hyalurónovej si všimli aj rôzni dermatológovia a vďaka tomu sa začali objavovať krémy s týmto hydratačným zázrakom. Nájdete ju najmä v anti-age krémoch a to z dôvodu, že po aplikácii dochádza k ľahkému napučaniu kože, ktorá následne dokáže vyhladiť vzniknuté vrásky. Z toho dôvodu je kyselina hyalurónová čím ďalej viac nazývaná zložkou s "omladzujúcimi" účinky.

S vekom sa množstvo kyseliny hyalurónovej v koži znižuje. Pravidelné doplňovanie kyseliny hyalurónovej v koži, pomáha udržiavať vysokú úroveň hydratácie a zabraňujú jej vysychaniu. Spoločne s kolagénom je pleť odolná a pružná. Kyselina hyaluronová stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o prírodnú látku, nespôsobuje alergie, zmierňuje podráždenie a rychluje hojenie pokožky.

Pravidelné používanie séra odďaľuje účinky starnutia kože, vznik vrások, redukuje jazvy, a znižuje hyperpigmentácii.

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód