Naposledy zobrazené

Egypt-Wonder Sport MAtt - egyptská hlinka púder + rúž Egypt-Wonder Day Night ORIGINAL

AKCIA
Cena 25.00
Pôvodná cena 42.37, Zľava 41 %
Dostupnosť: skladom +5
Kód produktu: puder+ruz
Výrobca: TANA-COSMETICS
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Kompaktný púder Šport Matt alebo PEARL + rúž

Púder:

Praktické balenie priamo do kabelky - na cesty aj do práce . Púder je v zlisovanej forme v etuje so zrkadielkom bez štetca .
Púder Šport Matt je matná varianta , ktorá je často vyhľadávaná aj muži . Obsah : 11 g

Rúž:
 
Dlhotrvajúci rúž, ktorá je len v jednom odtieni. Rúž sa na perách sfarbí podľa PH a množstvo pigmentov v koži, preto je vhodný pre každého......
Rúž funguje na princípe egyptskej hliny či egyptskej hlinky.
 

Púdre Egypt Wonder patrí spolu s farbami na obočie a riasy k výrobkom , ktoré preslávili spoločnosť TANA-COSMETICS ® už pred viac ako päťdesiatimi rokmi . 

Púdre sú tiež známe pod názvami egyptská hlinka či egyptská hlina .

Jedná sa unikátne úplne univerzálne púdre , ktoré sa hodia ku každému bez ohľadu na farby pleti alebo oblečenia . Tieto púdre sa zafarbujú podľa intenzity , ktorú nanášate , preto ju znesie aj veľmi svetlá pleť . Záleží iba na tom aké množstvo nanesiete . Nerobia vrstvy a ďalšie ich nespornou výhodou je , že sa dajú používať aj bez make - upu. Pomocou týchto púdrov ľahko docielite vytvorenie celého podkladu alebo korekcie , tiež ich môžete použiť namiesto tvárenky alebo očných tieňov.
U niektorých svetlejších typov je možné nimi zvýrazniť aj obočie . Púdre vždy nanášajte štetcom , najlepšie z prírodného vlasu .
Vaša pokožka bude zdravá a krásna .

Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód