Naposledy zobrazené

Egypt-Wonder EARTH púder - lesklá egyptská hlinka

AKCIA
Cena 18.90
Pôvodná cena 27.79, Zľava 32 %
Dostupnosť: skladom +19
Kód produktu: 800100
Výrobca: TANA-COSMETICS
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Púdre Egypt Wonder patrí spolu s farbami na obočie a riasy k výrobkom , ktoré preslávili spoločnosť Tana Cosmetics ® už pred viac ako päťdesiatimi rokmi . 

Medzi zákazníčkami sú tiež známe ako egyptská hlina či egyptská hlinka .

Jedná sa unikátne úplne univerzálne púdre , ktoré sa hodia ku každému bez ohľadu na farby pleti alebo oblečenia . Tieto púdre sa zafarbujú podľa intenzity , ktorú nanášate , preto ju znesie aj veľmi svetlá pleť . Záleží iba na tom aké množstvo nanesiete . Nerobia vrstvy a ďalšie ich nespornou výhodou je , že sa dajú používať aj bez make - upu. Pomocou týchto púdrov ľahko docielite vytvorenie celého podkladu alebo korekcie , tiež ich môžete použiť namiesto tvárenky alebo očných tieňov.
U niektorých svetlejších typov je možné nimi zvýrazniť aj obočie . Púdre vždy nanášajte štetcom , najlepšie z prírodného vlasu .
Sypký perleťový púder Egypt Wonder v originálnej dóze môžete použitie na tvár , dekolt alebo len pre určité partie . Ideálne pre plesovú sezónu .
Nevysúša pokožku a dodáva jej ľahké trblietanie . Vaša pokožka bude zdravá a krásna .

Potrebné množstvo si môžete presypat do špeciálneho prenosného púzdra so sitkom , ktorá je praktická na cestovanie a prenášanie v kabelke .

Obsah balenia: 11 gramov

Zoženie:

TALC, MICA, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERIN CAPRYLATE, MEGNESIUM STEARATE, BENZYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CI 77891, CI 47005, CI 77491, CI 77499, CI 77492, CI 15850

Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom