Naposledy zobrazené

Facederma Pleťový krém s perlami 50 ml

Cena 59.00
Dostupnosť: skladom +3
Kód produktu: Fkpp
Výrobca: FaceDerma
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

V perlách sa nachádza jedinečná kombinácia prírodných látok a minerálov, ktoré udržiavajú pleť hladkú, hebkú a vláčnu. Pleťový krém obsahuje proteíny a až 22 aminokyselín, ktoré sú stavebnými zložkami každého živého organizmu. Ďalšou zložkou krému je makadamiový olej, ktorý je pre pleť novodobým zázrakom. Je známy ako silný antioxidant, ktorý bráni poškodeniu bunkových membrán. Obsahuje aj arganový olej, ktorý je bohatý na vitamíny A, E, F. Ten pokožku upokojuje a rozjasňuje. Ďalšou zložkou je morská riasa Antileukin 6 nazývaná tiež „zlatá riasa“ - má silný protizápalový účinok, preto je krém vhodný aj pre citlivú pleť.

Obsahuje: Perlový prášok
100% prírodný perlový prášok zo sladkovodných perál, ktorý obsahuje vysoké množstvo minerálnych látok a aminokyselín. Obzvlášť bohatý je na vápnik, ktorý stimuluje metabolizmus buniek, vďaka čomu je ideálny na unavenú a mdlú pleť, či ako prevencia proti starnutiu pleti. Perlový prášok obnovuje lesk, redukuje škvrny, nedokonalosti pleti a rozjasňuje ju.

Ďalej obsahuje: Koenzým Q10, mandľový olej, Isopropyl palmitate, Cetyl Alkohol, Olivem 1000, Glycerin, vitamín E, Euxyl PE 9010.

Konzistencia: hustejšia, mastnejšia
Vôňa: Lotosový kvet

Aplikacia:

 

Krém aplikujte po vyčistení pleti, ráno a večer masážnymi pohybmi.

 

Aplikacia