Naposledy zobrazené

FACEVOLUTION HAIRPLUS +24k maska+doprava

DOPRAVA ZADARMO
Cena 82.46
Pôvodná cena 86.80, Zľava 5 %
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: HAIRPLUS+AIA
Výrobca: Face Evolution
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

FACEVOLUTION HAIRPLUS +24k zlatá maska za 4.80 + kurier ZADARMO


HAIRPLUS - FLUID NA RAST MIHALNÍC A OBOČIA (Vaše pravé mihalnice namiesto neprirodzených umelých) 4,5ml
Hairplus v novom obale je väčší, krajší a ešte účinnejší, za nezmenenú cenu ! Vrchnák môže byť strieborný aj zlatý!!

HAIRPLUS - FLUID NA RAST MIHALNÍC A OBOČIA. Hairplus je rastový fluid, vďaka ktorému pri každodennom používaní vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Mihalnice a obočie sa vám predlžia, sú hrubšie a hustejšie. Hairplus vám môže pomôcť pri dosiahnutí ich maximálnej prirodzenej dĺžky, hustoty a hrúbky

Spôsob fungovania

Hairplus stimuluje práceschopnosť vlasových folikulov a podnecuje ich prirodzený rastový potenciál. Biopeptidy v prípravku posilňujú vlasovú štruktúru vašich mihalníc a obočia a redukujú vypadávanie vláskov a chĺpkov. Vďaka vitamínom A, C a E je pokožka okolo vašich mihalníc a obočia vyživovaná a chránená pred škodlivými vplyvmi okolia. Ženšenový extrakt obsiahnutý v prípravku podporuje prekrvenie vlasových folikulov a okolitej pokožky. Ďalej je tak umožnené lepšie zásobovanie výživnými látkami, takže rastový potenciál vašich vlasových folikulov sa dá maximalizovať. Pantenol, kvetinové a ovocné výťažky sú ďalšie obsahové zložky prípravku, ktoré folikuly oživujú, robia mihalnice a obočie hebkými a upokojujú pokožku v prípade podráždenia.

Absolútne bezpečné použitie

Hairplus sa používa lokálne. Dávajte, prosím, pozor na to, aby ste ho nanášali vždy správne a aby sa vám nedostal do očí. Klinické štúdie a mnoho svedectiev našich zákazníčok ukazujú, že k vedľajším účinkom nedochádza. Jedna fľaštička prípravku s 3 ml stačí na 10 – 12 dvanásť týždňové použitie. Postačuje tak na viac než priemernú dobu trvania maximálneho rastu mihalníc alebo obočia. Používanie viackrát denne nevedie k žiadnemu ďalšiemu zvýšeniu rastu. Odporúčaná aplikácia jedenkrát denne postačuje.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom