Naposledy zobrazené

FacEvolution HAIRPLUS + LiftPlus + doprava ZDARMA

DOPRAVA ZADARMO
Cena 96.75
Pôvodná cena 129.00
Zľava 25.00 %
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca FacEvolution
Kód produktu HpAx
Dostupnosť skladom +5
KS

HAIRPLUS - FLUID NA RAST MIHALNÍC A OBOČIA. Hairplus je rastový fluid, vďaka ktorému pri každodennom používaní vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Mihalnice a obočie sa vám predlžia, sú hrubšie a hustejšie. Hairplus vám môže pomôcť pri dosiahnutí ich maximálnej prirodzenej dĺžky, hustoty a hrúbky. 

LIFTPLUS - popis

LIFTPLUS - nočná starostlivosť o omladenie pleti

Tento ošetrujúci komplex vyhladzuje, napína a spevňuje pomocou NEURO-peptidových prídavkov, Biopeptidy, antioxidanty, enzýmy, vitamíny, minerály a technológia mikrokapsulí všetkých látok z neho robia jedno z najlepších sér s účinkom proti vráskam na trhu.

Preparát pôsobí proti vráskam, vďaka ktorému budete za niekoľko dní mladšia o celé roky!
LIFTPLUS využíva mimetické peptidy - reťazce aminokyselín, nachádzajúce sa v ľudskom tele. Dvojnásobný hĺbkový účinok slúži predchádzaniu a zmierňovaniu vrások a mimických vrások.

V prvok kroku sa svalstvo tváre uvoľní - pleť sa tým vyhladí. V kroku druhom majú peptidy vyplňujúci učinok tým, že stimulujú tvorbu kolagénu, fibronektínu a glykozamínoglykazu. Pleť pôsobí okamžite uvoľnenejšie a hladšie.

Trvalé používanie zabezpečuje badateľnú redukciu hĺbky vrások a podstatné zlepšenie pružnosti pokožky. V pokožke je podnietená vlastná tvorba kolagénu, epidermálna matrica sa zreteľne regeneruje. Svojej pleti poskytujete ošetrenie proti vráskam bez chirurgického zákroku - ošetrenie pre mladistvý vzhľad.

Použitie:
Večer naneste na vyčistenú pleť. Dajte si dostatok séra do dlane, trite obidve dlane pomaly krúživými pohybmi proti sebe, až kým i posledné kapsule neprasknú. Potom si ich jemne vmasírujte do tváre. Nenanášajte žiadne ďalšie ošetrujúce prípravky.

Prednosti:
- neobsahuje vodu, plniace látky, škroby, emulgátory, konzervačné prostriedky ani stabilizátory,
- peptidy stupňujú kolagénovú produkciu pokožky
- kyselina hyalurónová má vyplňujúci efekt a robí hlboké vrásky menej viditeľnými.

Vaše meno:


Váš e-mail:   


Váš telefón:   


Správa:   


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód