Naposledy zobrazené

 

ODPORÚČAME

Testo24   testo 24  uber nutrition testo24

 

 


FacEvolution Hairplus rastové sérum na riasy a obočie - DARČEK 10 EUR - KLIKKKKKK

Cena 80.00
Dostupnosť: skladom +84
DARČEK:
10 Eur

Kód produktu: HAIRPLUS - Facederma
Výrobca: FacEvolution
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

HAIRPLUS - FLUID NA RAST MIHALNÍC A OBOČIA (Vaše pravé mihalnice namiesto neprirodzených umelých) 4,5ml neobsahuje prostaglandín.
Hairplus v novom obale je väčší, krajší a ešte účinnejší, za nezmenenú cenu ! Vrchnák môže byť strieborný aj zlatý!!!!


HAIRPLUS - FLUID NA RAST MIHALNÍC A OBOČIA. Hairplus je rastový fluid, vďaka ktorému pri každodennom používaní vaše mihalnice a obočie začnú rásť. Mihalnice a obočie sa vám predlžia, sú hrubšie a hustejšie. Hairplus vám môže pomôcť pri dosiahnutí ich maximálnej prirodzenej dĺžky, hustoty a hrúbky

Spôsob fungovania

Hairplus stimuluje práceschopnosť vlasových folikulov a podnecuje ich prirodzený rastový potenciál. Biopeptidy v prípravku posilňujú vlasovú štruktúru vašich mihalníc a obočia a redukujú vypadávanie vláskov a chĺpkov. Vďaka vitamínom A, C a E je pokožka okolo vašich mihalníc a obočia vyživovaná a chránená pred škodlivými vplyvmi okolia. Ženšenový extrakt obsiahnutý v prípravku podporuje prekrvenie vlasových folikulov a okolitej pokožky. Ďalej je tak umožnené lepšie zásobovanie výživnými látkami, takže rastový potenciál vašich vlasových folikulov sa dá maximalizovať. Pantenol, kvetinové a ovocné výťažky sú ďalšie obsahové zložky prípravku, ktoré folikuly oživujú, robia mihalnice a obočie hebkými a upokojujú pokožku v prípade podráždenia.

Absolútne bezpečné použitie

Hairplus sa používa lokálne. Dávajte, prosím, pozor na to, aby ste ho nanášali vždy správne a aby sa vám nedostal do očí. Klinické štúdie a mnoho svedectiev našich zákazníčok ukazujú, že k vedľajším účinkom nedochádza. Jedna fľaštička prípravku s 3 ml stačí na 10 – 12 dvanásť týždňové použitie. Postačuje tak na viac než priemernú dobu trvania maximálneho rastu mihalníc alebo obočia. Používanie viackrát denne nevedie k žiadnemu ďalšiemu zvýšeniu rastu. Odporúčaná aplikácia jedenkrát denne postačuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

V krátkosti o výrobku

HAIRPLUS – fluid na rast mihalníc a obočia je produkt na lokálne použitie, ktorý má pomôcť kpredĺženiu, zhusteniu a zhrubnutiu mihalníc či zaplneniu holých miest v obočí.

Podľa slov výrobcu obsahuje HAIRPLUS „vysoko aktívne biopeptidy, ktoré priamo podporujú rast vláskov, sú však absolútne šetrné a znášanlivé“. Produkt tiež obsahuje „vitamíny A, C a E, pantenol, kvetinové a ovocné výťažky“, ktoré majú účinok fluidu podporiť.

Vyzerá ako tekutá očná linka a podobne sa aj nanáša a to jedenkrát denne. Jedna fľaštička by mala vystačiť na 10-12 týždenné použitie, čo je adekvátna doba na vyrastenie mihalníc či obočia. Pre udržanie vyrastených mihalníc odporúča výrobca používať prípravok však aj naďalej, a to 1 – 2 krát týždenne.

Ako to prebiehalo u nás?

Veríme, že vás predovšetkým bude zaujímať dôkazový materiál – teda fotky a premena, ale predsa len, pár slov na úvod.

Sérum nás testovalo päť. Všetky sme ho skúšali na horné riasy. Žiadna z nás nemala riasy vyslovene malé alebo zničené po nejakom zákroku. U každej sa výsledky začali prejavovať trochu v inom čase. Prvé zmeny však boli viditeľné v rozmedzí asi 4-7 týždňoch. Prejavovalo sa to v ojedinelých trsoch dlhších mihalníc, ktoré kde tu vyrástli. Po 10 týždňoch už sme videli naozaj rovnomerne narastené, tmavšie a hustejšie mihalnice.

Iba v jednom prípade výsledok úplne nesplnil očakávania a zmena nebola natoľko viditeľná.

 

Čomu dávame plus?

• Absolútne jednoduchá a pohodlná aplikácia v pohodlí domova, ktorá je otázkou niekoľkých sekúnd.
• Príjemné zloženie, ktoré okrem drobného začervenania nevyvolalo žiadne nepríjemné pocity, štípanie či bolesť.
• Naozaj viditeľné výsledky, kedy môžete povedať, že narastené riasy sú skutočne vaše.
• Riasy sú nielen dlhšie, ale aj hrubšie, tmavšie a oveľa menej vypadávajú.
• Riasy sú po nanesení maskary natoľko výrazné, že nie je nutné používať iné zvýraznenie očí v podobe linky a pod. (potvrdilo sa to u nás všetkých).

Čo by ste ešte mali vedieť?

• Spočiatku sa nám zdala cena za produkt príliš vysoká (80 Eur). Po našej skúsenosti to však vyzerá, že produkt vydrží oveľa dlhšie ako 12 týždňov, a teda aj na niekoľkotýždňovú udržiavaciu fázu. V porovnaní s investíciami do iných zákrokov a prostriedkov na predĺženie mihalníc, ktoré treba opakovať, je cena dokonca priaznivejšia. Nie je to však malá investícia.
Po spozorovaní výsledkov je pravdepodobné, že sa budete obávať, že vám tie krásne dlhé riasy vypadnú. A tak už sa produktu nebudete chcieť vzdať a budete nútené si ho kúpiť znovu a znovu. :-)

Niekoľko postrehov na záver

„Vyskúšala som predĺženie rias technológiou 3D. Bolo to prvý a posledný raz. Po 3 týždňoch mi vypadali všetky umelé mihalnice spolu s mojimi vlastnými. Ďalší mesiac som čakala, dokým mi opäť narastú. Očakávania od tohto produktu boli teda trochu skeptické. Opak sa však stal skutočnosťou a HAIRPLUS ma skutočne veľmi pozitívne prekvapil. Moje riasy, ktoré sú prirodzene jemné a bledé viditeľne zhrubli, sú tmavšie a hustejšie. Odporúčam ho vyskúšať každej žene, ktorá sa rada hýčka a je trpezlivá.“ KIKA

„Produkt moje očakávania nesplnil, on ich jednoznačne prekonal. Výsledok je neuveriteľný. Veľa ľudí sa ma pýta, či mám riasy umelé alebo nalepené. Priateľ mi dokonca povedal, že by som si ich mala ostrihať, pretože to už nevyzerá prirodzene.“ DOMINIKA

„Som alergik, a tak mám citlivejšie oči. Bála som sa, ako na produkt zareagujú. Prvý týždeň som ich mala začervenané, ale potom to zmizlo samé. Našťastie ma nič neštípalo. So zmenou som veľmi spokojná. Častejšie chodím nenamaľovaná a už viem, čo kúpim tento rok pod vianočný stromček.“MAŤA

„Moje očakávania, žiaľ, produkt nesplnil. Čakala som naozaj WOW zmenu, ktorá bude viditeľná aj bez maľovania. Musím však uznať, že keď si nanesiem špirálu, riasy sú dlhšie ako predtým.“ ZUZKA

„Občas sa pozriem do zrkadla a neverím, že sú to naozaj moje riasy. Som nadšená. Vôbec nemusím používať linku, oči sú výrazné aj bez nej. Čo ma však na tom celom uchvacuje najviac, je, že to prišloúplne bez námahy.“ KATKA