Naposledy zobrazené

Inca Collagen 30 vrecúšok 2x + NBF GINGIVAL + DOPRAVA

DOPRAVA ZADARMO
Cena 91.00
Pôvodná cena 123.81, Zľava 26.50 %
Dostupnosť: skladom +15
Kód produktu: nbf+2 inca
EAN: 8594045473506
Výrobca: INCA
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

 

Inca Collagen je výživový doplnok. Obsahuje 100% čistý morský kolagén bez prísad.

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo. Avšak jeho produkcia sa po 25. roku života znižuje o 1,5% každý rok a začínajú sa objavovať známky starnutia a opotrebenia. Pravidelným dopĺňaním Bio-Aktívneho kolagénu môžeme tento proces výrazne spomaliť a obmedziť.

  • 100% živý morský kolagén bez prísad
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • V dennej dávke až 3000 miligramov
  • Bio-Aktívny (živý) kolagén – vaše telo ho využije tak, ako by si ho vyrobilo samo
  • Inca Collagen je ľahko rozpustný vo vode
  • Bez príchute a farbív

Obsah balenia

  • Jedno balenie Inca Collagenu obsahuje 30 vrecúšok 100% čistého morského kolagénu. Každé s obsahom 3 000 mg hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb.
  • Každé vrecúško obsahuje kolagén typu I, II, III vo forme prášku, ktorý je ľahko rozpustný vo vode, ovocnom džúse (neodporúča sa grapefruitový džús), mlieku, alebo inej studenej tekutine. Tak isto je možné pridať si ho aj do jedla.
  • Vrecúška sú ľahké, skladné a praktické. Nezaberú vám takmer žiadne miesto.
NBF GingivalGél - na ďasná, herpes, popáleniny, rany.....

NBF gingival gél je vysokofunkčný NANO-BIO FUSION GÉL, vyvinutý po prvýkrát pomocou novej technológie nazývanej NANO-BIO FUSION. Gél vznikol ako výsledok spojenia dvoch top technológií (nano-technológie a liečebnej biotechnológie).

Gél a technológia boli vyvinuté firmou NanoCure Tech inštitútom, ktorý bol založený v roku 2007 v Soule v Južnej Kórei po dlhej spolupráci s Kórejskym výskumným inštitútom pre biotechnológie a Kórejskou agentúrou pre Nano-materiály. Dnes tento inštitút úzko spolupracuje s Univerzitou v Scheffielde (Veľká Británia), Univerzitou Semmelweise a Maďarskou akadémiou vied. V súčasnosti je tento inštitút držiteľom niekoľkých svetových patentov v inovatívnej medicíne a kozmetických produktoch. Medzi ne patrí NBF GINGIVAL GÉL, ktorý je lídrom na svetovom trhu v tejto oblasti.

NBF gingival gél obsahuje patentovanú a po prvýkrát vytvorenú vysokobiokompaktibilnú Nano-emulziu s nanoemulznými zložkami: Nanoemuzia Sodium ascorbyl fosfát, Magnesium ascorbyl fosfát, stály a aktívny NANO vitamín C, extrakt z propolisu, NANO vitamín E atď.

Tieto zložky v nano-rozmeroch vykazujú úplne rozdielne a neočakávané vlastnosti. Nano-biokompaktibilné zložky sú osvedčené ako veľmi efektívne v liečení a ochrane ústnej dutiny.

Keď je gél aplikovaný na sliznicu, jazyk alebo ďasná, je priamo a rýchlo absorbovaný na bunkovú úroveň, kde vytvára nano-bioaktívny ochranný film.

1. Gél poskytuje dodatočnú extra ochranu pre sliznicu a ďasná.

2. Neutralizuje kyseliny, ktoré sú produkované acidogénnymi baktériami v slinách a v ústnej dutine.

Vitamíny C a E majú významné antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú a urýchľujú liečenie rán. Vitamín C má podporujúci účinok po chirurgickej liečbe rán (vitaminizuje tkanivo) a vitamín E podporuje re-epitelizačný proces. Propolis je zložka, ktorá pomáha a chráni (prevencia) ústnu sliznicu proti útokom baktérií, vírusov, plesní a má upokojujúci účinok.

UPOZORNENIE!

NBF GINGIVAL GÉL obsahuje extrakt z propolisu. Preto ľudia citliví (alergickí) na propolis, uštipnutie včelami, ľudia trpiaci na astmu alebo alergickí na morské plody musia byť opatrní pri používaní tohto gélu. Jeho použitie je nutné konzultovať s ošetrujúcim lekárom.

Nie je vhodný pre deti do 7 rokov!

ÚČINKY

Gél na lokálne použitie obsahujúci nanoemulzné zložky:

Poskytuje extra ochranu pre ďasná, jazyk a ústnu sliznicu.
Pomáha liečiť poranenia gingiválneho a ústneho mäkkého tkaniva.
Vykazuje antimikrobiálne a protizápalové účinky.
Rozpoznateľný výsledok už 60 min. po aplikácii.
APLIKÁCIA

Vysušte sliny z gingiválneho povrchu (napr. vatovým valčekom) pred použitím NBF gingiválneho gélu.
Aplikujte dostatočné množstvo NBF gingiválneho gélu na gingiválny povrch. Materiál by mal byť aplikovaný na gingiválny povrch čistým suchým prstom alebo bavlnenou tyčinkou.
NBF gingiválny gél nechajte pôsobiť na ďasne 2-3 minúty (čím dlhšie tým lepšie).
Vypláchnite si ústa alebo ponechajte gél na ďasne.
Opakujte 1-4 x denne v rovnakých časových intervaloch (pre maximálny účinok sa odporúča aplikácia gélu 5-7 x denne a 20 minút nejesť a nepiť).
INDIKÁCIE

Po periodentálnej liečbe (napr. odstraňovanie zubného kameňa, kyretáž, ochorenie mäkkých tkanív aj postihnutia tkanív kosti, po operáciách v ústnej dutine atď.).
Poskytuje lokálnu liečbu pre pacientov s gingiválnym vredom, suchými ústami, ranami po dočasných náhradách alebo s inými gingiválnymi ochoreniami.
Počas ortodontickej liečby.
Pri liečbe pacientov s maxilofaciálnymi kostnými zlomeninami.
Pre pacientov s vysokým rizikom gingivitídy.
Pre pacientov s gingiválnou hypersenzitivitou.
Na suché pery.
Po operáciách v ústnej dutine (implantáty, epicoectomy, extrakcie atď.)
Liečba áft.
Herpes.
Po laserovom ošetrení.
Leukoplakia (biele škvrny, kandidóza).
Erythroplakia (červené škvrny v ústach, lézie v ústach).
Mukozitída (zápal v ústach po chemoterapii alebo rádioterapii).
Glosodýnia (pálenie v ústach alebo v okolí úst).
 
 

Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom