Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ NA TELOVÉ OŠETRENIE SLIMMING ROLLER SYSTEM O-SHAPE II

Recyklačný poplatok v cene:
12 EUR
Váha Kg:
50
Kód produktu: 122947
EAN: 5906717415081
Výrobca: Activeshop
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 6 549.17
7 859.00
KS

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ NA TELOVÉ OŠETRENIE SLIMMING ROLLER SYSTEM O-SHAPE II

Kozmetický prístroj Slimming Roller System O-SHAPE II je novinka na trhu HI-TECH kozmetických prístrojov. Obsahuje v sebe najefektívnejšie a najmodernejšie technológie, ktoré zaručujú ozajstný efekt kozmetického ošetrenia tela.

O-SHAPE II je jedinečná kombinácia troch najpopulárnejších technológií pri znižovaní telesného tuku: vákuum, rádiové vlny a infračervené žiarenie. Teraz všetky tieto postupy fungujú efektívne v jednom zariadení.

Kozmetický prístroj je vybavené vákuovou pumpou, unikátnymi rolkami, ktoré súčasne tvoria elektródy bipolárnych rádiových vĺn. Prístroj je skonštruovaný a vyrobený vo Švajčiarsku.

Počítač kontroluje a v prípade potreby reguluje parametre pri každej fáze ošetrenia. Iniciuje ovládanie procedúr O-SHAPE II. Prístroj sa ovláda pomocou farebného 8 palcového dotykového LCD displeja.

ENDODERMICKÁ MASÁŽ:

O-SHAPE II generuje kontrolovaný podtlak 0 až 100 kPa. Použitím vákua a hlavy valca zariadenie efektívne stimuluje funkciu lymfatického systému. Počas ošetrenia podtlak nasáva pokožku a valčeky umiestnené na hkavuci uvoľňujú vrstvy tukových podstielok, vyvažujú štruktúru kože, vyhladzujú ju a zároveň zlepšujú jej napätie. Výsledkom endotermickej masáže je výrazne zníženie celulitídy a zlepšenie vzhľadu pokožky. Odstránením toxínov z tela sa zlepšia metabolické funkcie tela, čo následne vedie k trvalému zníženiu telesnej hmotnosti. V závislosti od zvoleného režimu sa masážne valce môžu otáčať až 70 otáčok za minútu.

RÁDIOVÉ VLNY:

O-SHAPE II vyžaruje dvojpólovú rádiovú vlnu s frekvenciou 5MHz pri výkone 30W, ktorá prenikná do 0,5-1,5 cm pod povrch pokožky. Rádiový lifting je neinvazívna a nechirurgická metóda stimulácie obnovy kolagénových vlákien a používa sa v terapii proti celulitíde a úbytku hmotnosti. Účinne odstraňuje celulitídu a znižuje tukové tkanivo.

INFRA RED:

Kozmetický prístroj O-SHAPE II disponuje dodatočnou infračervenou funkciou na urýchlenie endogénneho tepla, čo je prínosom pri redukciou hmotnosti. Dĺžka infračerveného svetla je v tomto prístroji  700 nm. Infračervené svetlo ovplyvňuje ohrev spojivového tkaniva (až do hĺbky 2 mm), čo urýchľuje regeneráciu kolagénových a elastínových vlákien. Okrem toho táto funkcia zlepšuje obeh krvi a lymfy a urýchľuje metabolizmus.

KAVITÁCIA 40K:

Zariadenie O-SHAPE II využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových kavitácií. Ultrazvukové vlny vyžarované ultrazvukovou hlavicou stimulujú tvorbu častíc vibrujúceho vzduchu vo vnútri podkožného tukového tkaniva. V dôsledku hromadenia týchto molekúl a ich vibrácií sú tukové bunky implózujú a v dôsledku toho sa triglyceridy dostanú do medzibunkového priestoru, ľahko a nenávratne sa vylučujú z tela cez lymfatický systém. Zariadenie Kavitácia 40K využíva prvotriedny integrovaný ultrazvukový menič, ktorý vytvára veľmi stabilnú a efektívnu ultrazvukovú vlnu. Prístroje používa poslednú generáciu snímačov vyznačujúcich sa výnimočnou trvanlivosťou, presnosťou ovládania a používajú sa v zariadeniach pre najnáročnejšie profesionálne aplikácie.

Technické údaje:

Výkon prístroja: 800W
Napájanie: 220 V 5A / 110 V 10A

Veľká hlavica s rolkami:
Sací tlak 0-100 KPA
Rýchlosť rolky: 70 obr./min
Energia RF 30 W
Kmitočet RF 5M
Vlnová dĺžka infračerveného svetla 700nm

Stredná hlavica s rolkami:
Sací tlak 0-80KPA
Rýchlosť rolky: 50 obr./min
Energia RF 30 W
Kmitočet RF 5M
Vlnová dĺžka infračerveného svetla 700nm

Malá hlavica:
Sací tlak 0-40KPA
Energia RF 15 W
Kmitočet RF 5M
Pracovná plocha 18,5X6mm

Kavitácia: 40K
Kmitočet kavitácie: 35-40KHz