Naposledy zobrazené

Odlakovač Clarissa CL 2006 PAPYA 250ml

ODPORÚČAME
Cena 6.60
Zľava:

Záručná doba 12 mesiacov
Výrobca Choice Laboratory IT
Kód produktu 2006
Dostupnosť skladom +10
KS

Bez acetónová tekutina s vitamínom E, odstraňuje lak na nechty. K dispozícii v troch ovocných vôňach. Nenahraditeľná pri použití falošných nechtov a stavebných nechtov. Výborná na použitie na naturálny necht. Použitie: odstráňte lak na nechty vatovým tampónom namočeným v roztoku. Prečo to používať: obyčajný roztok ničí necht, lebo je zvyčajne agresívny. Okrem príjemnej ovocnej  vône tento bez acetónový roztok pôsobí jemne na naturálne aj stavebné  nechty a nepoškodzuje ich.
Technika používania


NAIL OFF- Musí byť naliaty výlučne v sklenej, alebo v kovovej nádobe, lebo to rozpúšťa plast.

ODLAKOVAČE - 
Obyčajné rozpúšťadlá poškodzujú  nechty, ak sú používané k odstráneniu laku na nechty,sú agresívne k okoliu nechtovej kožičky a potom vyzerajú belavo. Náš voňavý odstraňovač laku na nechty má rozmanitosť vôní a je veľmi jemný k prirodzeným nechtom,nepoškodzuje nechtovú štruktúru,lebo neobsahuje agresívne látky. Nenahraditeľný na vylepšenie umelých nechtov. S arómami sa môžte zabávať,meniť farby laku na nechty aj pár krát za deň a vaše nechty budú stále bezpečne chránené.

DEZINFEKCIA -
Výnimočná dezinfekcia pokožky,nevyhnutná pre každú kúru rúk a chodidiel.Predovšetkým pre skvelé namáčanie tipov a pracovných nástrojov. Postupujte následovne: zakryte dno skleného alebo kovového pohára,alebo misky vrstvou sterilnej gázy,nalejte čerstvý roztok,kým nie je gáza celá zakrytá,ponorte tip nástroje. Vymeňte gázu a výrobok na konci každého dňa. Ćerstvý roztok sa tiež používa na dezinfekciu pracovných stolov,stoličiek a iných povrchov.

Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód