Naposledy zobrazené

Olej na odstránenie chĺpkov 100 ML

AKCIA
Cena 16.10
Pôvodná cena 29.00
Zľava 44.50 %
Druh použitia:
Výrobca:
H&H BEAUTY SR

Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca H&H SR
Kód produktu bioolejdep
Dostupnosť skladom +6
KS

Naša firma predáva len otestovaný výrobok. Výrobky testujeme na sebe..garantujeme funkčnosť.

100% BiO BODY HAIR REMOVAL - 100% BiO olej na odstránenie chĺpkov

Olej na odstránenie chĺpkov je zložený z byliniek a olivového oleja. Aplikuje sa po depilácií (strojčekom, voskami, cukrovou pastou), čiže vtedy, keď dochádza k odstráneniu chĺpka aj s korienkom. Svojím pôsobením oslabuje korienky ochlpenia, čo sa prejavuje zjemňovaním nového vyrastajúceho chĺpka. Opakovaným používaním sa korienok natoľko oslabí, že chĺpok odumrie.

Viac o produkte

Čas potrebný na úplné odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby, ako aj ich sily (hrúbky). Najrýchlejší účinok má olej pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli pravidelne holené žiletkou. Prípadné holenie efekt oslabovania chĺpkov znižuje až odstraňuje. Olej sa môže použiť na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Najrýchlejšie vidieť účinky pri jeho používaní po depilácii nad perou tváre.

Používanie oleja je zo zdravotného hľadiska absolútne bezpečné, čo preukázal aj toxikologický test. Olej spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie.

Obsahové látky


Budete sa čudovať, ale olej od H&H je naozaj prírodný olej a obsahuje len dve látky. Olivový olej ako nosič účinnej látky a ingrediencia na upokojenie pokožky po epilácii a mačací pazúr.  Tak sa volá bylinka, ktorú možno poznáte pod inými menami, ako napríklad vilcacora, uňa de gato, samento, uncaria tormentosa (latinsky) a do olivového oleja bola naložená preto, lebo olivový olej je najlepším základom kvôli skvelému vstrebávaniu.

 

P.S:

Po depilácii - kým sú póry otvorené - naneste olej a vmasirujte do pokožky. Samozrejme chĺpky neprestanú rásť okamžite. Ale už po prvom použití uvidíte výsledok. Cibuľky sa natoľko oslabia že na miesto čierných chlpov na začiatku budú rásť svetlé a po čase prestanú rásť úplne. Tento proces môže trvať niekoľko mesiacov...záleží na tom či chĺpky depilujete strojčekom alebo sa holíte žiletkami. V druhom prípade ten proces trvá dlhšie.
 

 

 

 

 

 


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód