Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

BIELENDA professional

Príbeh kozmetiky Bielenda sa začal v roku 1990 s cieľom stať sa expertom v starostlivosti o pleť. Od samého začiatku bolo našou misiou pretvoriť profesionálne skúsenosti našich expertov na mimoriadne efektívne prípravky, ktoré zmenia budúcnosť pleti každej ženy. Značka Bielenda sa sústredí na 3 línie vytvorené pre rôzne trhy, na slovenský trh momentálne prinášame základnú líniu Bielenda na domáce použitie: Produkty pre bežných spotrebiteľov, určené na domáce použitie. Sortiment zahŕňa pleťovú a telovú kozmetiku zacielenú na rôzne typy pokožky. Vysokokoncentované prípravky, určené iba pre profesionálne kozmetické salóny. Profesionálna línia je momentálne rozšírená najmä v Portugalsku, Španielsku, Maďarsku a Poľsku. Distribútorom v SR je aj www.vlasynechty.sk.

Značka Bielenda je zárukou kvalitných a naozaj účinných produktov o pleť. Prečo nám dôverovať? Pretože vieme ako na to. Náš tím vývojárov je zložený z odborníkov, ktorí vytvárajú kozmetiku pre profesionálne salóny. Dokonale poznajú pleť aj to, ako zachovať jej krásu a mladosť. Sú expertmi vo svojej profesii. Svoje vzdelanie, skúsenosti a inšpirácie využívajú aj pri vytváraní kozmetiky na domáce použitie. Našou snahou je zosúladiť silu prírodných zložiek s efektivitou profesionálnych prísad. Príroda je obrovským zdrojom zložiek, ktoré ľudské telo prijíma ľahšie a prirodzenejšie. Práve tie využívame v receptúre našich produktov. Prírodné zložky nie sú iba zanedbateľnou prísadou výrobkov Bielenda, ale ich významnou súčasťou. Aby bol ich účinok rýchlejší a skutočne efektívny, využívame silu prísad, ktoré sú využívané pri profesionálnych ošetreniach či v estetickej medicíne. Výsledkom je tak kozmetika, ktorá je mimoriadne efektívna, no prirodzená a bezpečná zároveň.

 

 

Filter
Cena