Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

UV gély značky Active sú profesionálne gély najvyššej kvality určené pre nechtové štúdia a domáce použitia vyrobené v USA.

TECTONIC - dokonalý gél

Na kozmetickom trhu je veľmi veľa naozaj kvalitných gélov na nechty. Veľa z nich sú charakteristické nejakou špeciálnou zložkou alebo funkciou. Medzi tieto gély na nechty môžeme zaradiť ešte jeden Tectonic – dokonalý gél.

Prielom na kozmetickom trhu, revolúcia vo svete nechtov, jedinečný gél s obsahom hodvábnych vlákien! Táto metóda predĺžovania nechtov sa v západných krajinách používa už dlhú dobu, doteraz však iba u najbohatšej vrstvy, dnes kvôli popularite sa stáva dostupný pre každého.

UV gél na nechty Tectonic sa vyznačuje prítomnosťou akrylu, ale hlavne je bohatý na hodvábne vlákno.. Vlákna majú regeneračné vlastnosti pri rekonštrukcii nechtovej platničky u prírodných nechtov a používa sa prevažne na tieto účely. Dnes sa tieto gély používajú najme pre svoju silu a odolnosť voči mechanickému poškodeniuHodvábne vlákno, ktoré je primiešané do gélu mu dáva charakteristickú konzistenciu možno ju porovnať z konzistenciu priesvitného akrylu zmiešaného s liquidom. Nenaťahuje sa ako klasický gél na nechty a tak sa s ním veľmi dobre a ľahko pracuje. Preto jeho konzistencia umožňuje pohodlné modelovanie platničky nechta a k polymerizácii dochádza len pri kontakte so žiarením UV lampy. Gél ma mierne mliečne sfarbenie vzhľadom k veľkému množstvu hodvábnych vlákien, po vytvrdnutí je však úplne bezfarebný. Je dokonalý na používanie s ozdobami.

Metóda hodvábneho vlákna v géloch iných značiek funguje tak, že gél sa aplikuje na nechet alebo umelý typ a na neho sa priloží hodvábna páska, ktoré sa zafixuje lepidlom. Z tohto dôvodu je táto metóda dosť náročná ako na čas, tak aj na prácu

V čom je odlišný gél Tectonic?

Hodvábne vlákna sú primiešané priamo do gélu, sú uložené kolmo v gély, čo mu dodávanezničiteľnú štruktúru., V iných géloch sú hodvábne vlákna uložené rovnobežne, čo mu nedáva takú silu a pevnosť a jeho jedinou vlastnosťou je len vyžíva prírodných nechtov. Kolmé uloženie hodvábnych vlákien poskytuje gélu silu pri mechanickom poškodení, ktoré vzniká pri písaní na klávesnici, prípadne náhodný náraz na tvrdé predmety. Jedinou nevýhodou tohto gélu je, že po vytvrdnutí v lampe a pretretí Cleanerom ostane matný, ale predsa nemôže mať všetko...  Pre dosiahnutie dokonalého lesku odporúčame použiť ZÁVEREČNÝ GÉL EXTRA SEAL ACTIV.

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania