Naposledy zobrazené

Rozpúšťadlo Clarissa CL 2009 NAIL OFF 250ml

Cena 6.00
Pôvodná cena 6.98, Zľava 14 %
Dostupnosť: skladom +2
Kód produktu: 2009
Výrobca: Choice Laboratory IT
Záručná doba: 12 mesiacov
KS

Jemná tekutina na odstránenie  lakov, tipov a gélových nechtov.

Rozpúšťadlo sa používa na odstránenie každého nechtového tipu, akrilového stavebného nechtu, hodvábneho tipu, ľanového tipu, sklolaminátu, bavlny a zvyškov po lepidle na nechte. Obsahuje aloe vera extrakt na ochranu pokožky pri odstraňovaní tipu.
Použitie: nalejte čistý roztok do pohára alebo do kovovej nádoby. Nenalievajte do umelej nádoby.


NAIL OFF- Musí byť naliaty výlučne v sklenej, alebo v kovovej nádobe, lebo to rozpúšťa plast.


Technika používania


NAIL OFF- Musí byť naliaty výlučne v sklenej, alebo v kovovej nádobe, lebo to rozpúšťa plast.

ODLAKOVAČE
-  Obyčajné rozpúšťadlá poškodzujú  nechty, ak sú používané k odstráneniu laku na nechty,sú agresívne k okoliu nechtovej kožičky a potom vyzerajú belavo. Náš voňavý odstraňovač laku na nechty má rozmanitosť vôní a je veľmi jemný k prirodzeným nechtom,nepoškodzuje nechtovú štruktúru,lebo neobsahuje agresívne látky. Nenahraditeľný na vylepšenie umelých nechtov. S arómami sa môžte zabávať,meniť farby laku na nechty aj pár krát za deň a vaše nechty budú stále bezpečne chránené.

DEZINFEKCIA
- Výnimočná dezinfekcia pokožky,nevyhnutná pre každú kúru rúk a chodidiel.Predovšetkým pre skvelé namáčanie tipov a pracovných
nástrojov. Postupujte následovne: zakryte dno skleného alebo kovového pohára,alebo misky vrstvou sterilnej gázy,nalejte čerstvý roztok,kým nie je gáza celá zakrytá,ponorte tip nástroje. Vymeňte gázu a výrobok na konci každého dňa. Ćerstvý roztok sa tiež používa na dezinfekciu pracovných stolov,stoličiek a iných povrchov.