Naposledy zobrazené

Rozpúšťadlo laku Clarissa CL 2010 Solvent 15ml,

Cena 3.50
Pôvodná cena 4.67, Zľava 25.00 %
Dostupnosť: skladom +3
Kód produktu: 2010
Výrobca: Choice Laboratory IT
Záručná doba: 12 mesiacov
KS

CL 2010 NAIL Polish Solvent 15ml, rozpúšťadlo laku

Jemná tekutina na odstránenie  lakov, tipov a gélových nechtov.

Rozpúšťadlo laku na nechty.


Naneste pár kvapiek rozpúšťadla laku na nechty do laku na nechty. Vyschnutý lak na nechty sa vráti späť do tekutej podoby.

Technika používania


NAIL OFF- Musí byť naliaty výlučne v sklenej, alebo v kovovej nádobe, lebo to rozpúšťa plast.

ODLAKOVAČE
-  Obyčajné rozpúšťadlá poškodzujú  nechty, ak sú používané k odstráneniu laku na nechty,sú agresívne k okoliu nechtovej kožičky a potom vyzerajú belavo. Náš voňavý odstraňovač laku na nechty má rozmanitosť vôní a je veľmi jemný k prirodzeným nechtom,nepoškodzuje nechtovú štruktúru,lebo neobsahuje agresívne látky. Nenahraditeľný na vylepšenie umelých nechtov. S arómami sa môžte zabávať,meniť farby laku na nechty aj pár krát za deň a vaše nechty budú stále bezpečne chránené.

DEZINFEKCIA
- Výnimočná dezinfekcia pokožky,nevyhnutná pre každú kúru rúk a chodidiel.Predovšetkým pre skvelé namáčanie tipov a pracovných
nástrojov. Postupujte následovne: zakryte dno skleného alebo kovového pohára,alebo misky vrstvou sterilnej gázy,nalejte čerstvý roztok,kým nie je gáza celá zakrytá,ponorte tip nástroje. Vymeňte gázu a výrobok na konci každého dňa. Ćerstvý roztok sa tiež používa na dezinfekciu pracovných stolov,stoličiek a iných povrchov.
Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód