Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Responsive menu Produkty
Naposledy zobrazené

 

ODPORÚČAME

Testo24   testo 24  uber nutrition testo24

 

 

 

WELLSTAR IMUNE ( GREEN GOLD IMUNE) - “Zelené zlato“ 180 kapsúl

AKCIA
Cena 39.99
Pôvodná cena 49.99, Zľava 20 %
Dostupnosť: na ceste
Cena bez DPH: 33.33
Kód produktu: imune gold
Výrobca: Wellstar
KS

Imune ® je produkt s prvotriednym zložením s obsahom štyroch cenných mikroorganizmov – mikrorias ( Chlorella vulgaris, Spirulina platensis, Lithothamnium calcareum a Haematococus pluvialis). Riasy sú koncentrovaným zdrojom životnej energie, pretože obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré majú v ľudskom organizme až 90% vstrebateľnosť.

IMUNE ® obsahuje jednobunkové riasy, pričom každá zohráva dôležitú funkciu. Pôsobenie Imune sa rozdeľuje do troch fáz:

1. Fáza - účinná detoxikácia a „čistenie buniek“
Detoxikáciu a čistenie buniek sprostredkuje Chlorella vulgaris, ktorá je považovaná za majstra v odstraňovaní jedov a čistení buniek. Táto riasa má vysoký obsah chlorofylu, ktorý pracuje ako filter. Súčasťou bunkovej steny Chlorella vulgaris je tiež základný komponent sporopollenin, ktorý je označovaný ako „magnet na toxíny“.

2. Fáza – zásobovanie a výživa buniek
Prísun organických látok a minerálnych prvkov pre bunky zabezpečujú mikroriasy Spirulina platensis a Lithothamnium calcareum, ktoré obsahujú veľké množstvo živín a vitálnych látok (viac ako 4000) v prírodnej forme a s vysokým biologickým využitím (t.j. telo ich v tráviacej sústave skutočne vstrebe a následne využije na rôzne účely). Tieto riasy svojim bohatým zložením podporujú správnu činnosť a funkcionalitu veľkého množstva metabolických procesov a biologických pochodov v ľudskom tele.

Uvádza sa, že tieto riasy obsahujú až o

* 300% viac vápnika ako mlieko, 

* 2300% viac železa ako v špenát, 

* 3900% viac beta karoténu ako mrkva 

* 375% viac bielkovín ako tofu.

Funkciu týchto rias je snáď možné najlepšie asociovať s pojmom „vyživovatelia bunky“.

3. Fáza - ochrana buniek
Účinnou zložkou “ochrannej fázy“ je tzv. asthaxantín, ktorý je obsiahnutý v mikroriase Haematococcus pluvialis. Táto mikroriasa ho kumuluje v najvyššých známych množstvách spomedzi všetkých organizmov. Asthaxantín je vo vedeckých a lekárskych kruhoch známy predovšetkým ako účinný antioxidant, čím pôsobí ako „ochranný štít“ proti voľným kyslíkovým radikálom, ktoré svojim pôsobením neutralizuje.

Voľné kyslíkové radikály sú vysoko reaktívne formy kyslíka, ktoré za určitých okolností vznikajú z kyslíka alebo jeho zlúčenín (napr. v miestach zápalu, intenzívneho aeróbneho metabolizmu, vplyvom žiarenia a pod.). Ich nadmerný vznik a súčasný nedostatok ochranných mechanizmov je jeden z faktorov, ktorý poškodzuje bunky a tkanivá (tzv. oxidatívny stres). Kyslíkové radikály majú tiež vzťah k biologickému starnutiu tkanív.

Antioxidanty sú molekuly, ktoré obmedzujú aktivitu voľných kyslíkových radikálov - znižujú pravdepodobnosť ich vzniku alebo ich odvádzajú do menej reaktívneho alebo úplne neaktívneho stavu. Týmto obmedzujú procesy oxidácie v organizme.

Astaxantín sa tiež používa na liečenie Alzheimerovej choroby, Parkinsonovej choroby, mozgovej príhody, pri zvýšenom cholesterole, vekom spôsobenej degenerácii očnej makuly, a tiež ako prevencia rakovinových ochorení.

Dosplelí

Deti
1. Týždeň = 1 - 2 tabletky denne 1 tabletka denne
2. Týždeň = 2 - 4 tabletky denne 2 tabletky denne
3. Týždeň = 4 - 6 tabletiek denne 3 tabletky denne
4. Týždeň =      6 tabletiek denne

podľa závažnosti choroby - až na 6 denne