Naposledy zobrazené

Myšlienka robiť život lepším

Súčasný moderný spôsob života a jeho rýchle tempo, v kombinácii so zhoršujúcim sa životným prostredím a nevhodnou stravou, kladú čoraz vyššie nároky na fyzickú a psychickú zdatnosť každého človeka. Veľká časť ľudí na celom svete by sa pritom mohla tešiť oveľa väčšej vitalite, energii a pevnému zdraviu jednoducho aj vďaka tomu, že zlepší svoje stravovacie návyky. Správna a plnohodnotná výživa je jednou z najlepších investícií pre dosiahnutie trvalého zdravia a dlhého a spokojného života.To, čo v živote robíme, sa odráža v našej budúcnosti.

Spoločnosť Avita International® preto prišla v roku 2009
s myšlienkou vyvinúť a ponúkať vlastné vysokokvalitné a plnohodnotné prírodné doplnky výživy. Súčasne, vďaka použitiu dômyselného, prepracovaného systému priameho predaja, ktorý v sebe zahŕňa i organizovanie odbornej zdravotníckej osvety, chce prispievať nielen k zmene stravovacích návykov, ale i celkového životného štýlu čoraz väčšieho počtu ľudí. Pre Avita International® sú najväčšou prioritou ľudia a ich zdravie. 
Dbajme spolu o správnu výživu. Začnime hneď teraz, aby sme mohli žiť dlho, zdravo a spokojne.

Komplexné portfólio Avita produktov

Avita International® má vo svojom sortimente 16 jedinečných produktov. Sú vyvinuté s využitím najnovších výsledkov vedeckého výskumu v oblasti lekárstva a nutričných doplnkov i prírodného liečiteľstva. Zárukou ich maximálnej bezpečnosti a kvality je tiež skutočnosť, že sa vyrábajú v spolupráci so spoločnosťou VitaTech International®, ktorá patrí medzi globálnych lídrov v oblasti výroby prírodných produktov a má za sebou viac ako 60-ročné skúsenosti. Jednotlivé kategórie Avita produktov sú dôsledne rozvrhnuté tak, aby dokázali účinne pôsobiť proti rôznym škodlivým vplyvom a podporovať ochranu zdravia človeka počas celej dĺžky trvania jeho života. Ak patríte aj vy k ľuďom, ktorí nechcú pasívne čakať na to, aké vplyvy prostredia na ich organizmus prevážia a nechcú riskovať ani „len" zhoršenie svojho zdravotného stavu, naopak, chcú aktívne a plnohodnotne žiť a využívať všetky výdobytky modernej doby, podrobný prehľad našich produktov vám pomôže pri výbere vhodného prípravku na podporu vášho zdravia, ako aj zdravia a vitality vašich blízkych, priateľov či známych. Zdravie je ako dobrý priateľ. Nedokážete ho doceniť, kým ho nestratíte. Presvedčte sa o kvalite našich produktov a služieb. Veríme, že oceníte aj našu snahu o ich neustále zlepšovanie a vaše sympatie časom prerastú do pevného, dlhodobého vzťahu.

Dve formy Avita partnerstva

priamypredaj.jpg

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí si kladú otázku či sa dá v živote docieliť ideálny stav - mať pasívny príjem a súčasne mať
i dostatok voľného času pre rodinu, priateľov a rôzne záľuby?

Chcete žiť svoj život aktívne a plnohodnotne a dožiť sa
v zdraví vysokého veku?

Spoločnosť Avita International® vám ponúka rôzne príležitosti, ktoré vám toto všetko vedia umožniť.

Avita príležitosť = 2 formy partnerstva

true.pngAvita partner - spotrebiteľ
true.pngAvita partner - obchodný partner


Ako Avita partner si môžete vybrať:

true.pngČi chcete Avita produkty nakupovať za zvýhodnené partnerské ceny (o 25%) a podporovať tak vlastné zdravie a zdravie
vašej rodiny, alebo získať zvýhodnené Avita partnerské ceny na osobné nákupy od 29% až do 36%?

true.pngČi chcete spoznávať a pozývať nových ľudí, aby sa pripojili k tímu vašich Avita partnerov a spoločne zdielať profit z celkového obratu vášho tímu?

true.pngČi si chcete vybudovať úspešnú kariéru a zabezpečiť si nezávislosť a slobodu?

Ktorúkoľvek možnosť si vyberiete, ste u nás vítaní. Rozhodnutie je na vás.

Staňte sa Avita partnerom a urobte prvý krok k vašej nezávislosti a urobte si život lepším!

ZAREGISTRUJTE SA NA www.avita.sk a do 

Identifikačné číslo Avita partnera: ZADAJTE KÓD : 1005604  

 Stačí si zakúpiť 2 ľubovoľné produkty a hneď ziskate zľavu 25%