Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Práca v salóne krásy vyžaduje nielen vedomosti, ale aj zodpovednosť za hygienu a bezpečnosť zákazníkov. Kozmetické nástroje a príslušenstvo, ktoré porušujú pokožku, dochádzajú do kontaktu s krvou alebo purulentnou sekréciou majú byť sterilizované. Sterilizácia a dezinfekcia umožňuje odstránenie všetkých druhov mikroorganizmov, patogénnych mikroorganizmov, spór húb alebo vírusov z povrchu nástroja. Sú zničené vo všetkých formách - vegetatívnych aj sporových. Chcete si byť istí, že príslušenstvo použité v salóne je úplne sterilné? Siahnite po kozmetickom sterilizátor. V závislosti na potrebách a možnostiach peňaženky, môžete si vybrat guličkový sterilizátor alebo sterilizátore UV-C.

Guličkový sterilizátor je zariadenie naplnené malými guličkami. Zahrievajú sa na teplotu 240 °C., odstráňujú z povrchu nástrojov všetky mikroorganizmi, pričom nástroj fixujú v požadovanej polohe. Kľúčovou výhodou guličkových sterilizátorov je ich atraktívna cena.

Filter
Cena