Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Čo je kadernícky salón? Kadernícke stoličky, nožnice....... zrkadlo. Ak hovoríme o profesionálnom kaderníctve, tak by nemalo chýbat kadernícke zrkadlo - konzola. Je to ono, ktoré upúta klienta vdaka zrkadlu ktoré je v konzole namontované.

Zrkadlo do kaderníckeho salónu - ako si vybrať ideálne?

Aká by mal byť ideálna konzola pre salón? Ideálna kadernícka konzola by mala mat' predovšetkým zrkadlo, ktoré dokonale reprodukuje realitu. A samozrejme kvalitné osvetlenie. Kľúčovým prvkom funkčnej kaderníckej konzoly by malo byt'jej jednoduché čistenie.. Nevzhľadné škvrny na zrkadle alebo zaprášené police odrádzajú klienta aby použil Vaše služby. Podľa štýlu Vášho kaderníckeho salónu a individuálnych potrieb si môžete vybrat konzolu v modernom, minimalistickom či retro štýle. Potrebujete kadernícku konzolu do moderného salónu? Gabbiano Q-2250 bude určite velkým úspechom.

Kadernícke zrkadlo do moderného kaderníctva

Kadernícka konzola jednoduchého geometrického tvaru, bude ideálnou volbou pre minimalistický interiér. Velké zrkadlo, rám z nehrdzavejúcej ocele a polica z tvrdeného skla poskytujú konzole nielen nepopierateľné vizuálne vlastnosti, ale aj výnimočnú trvanlivost..

Retro kadernícke zrkadlo

Retro konzola? Najlepšou volbou bude kadernícka konzola Gabbiano GB-299. Najkvalitnejší, dokonale tvarovaný nábytok s velkým zrkadlom a poličkami na drobné predmety. V spojení s nábytkom v tomto štýle sa Vaši zákazníci posunú v čase. A ešte jedna vec dokonalá kadernícka konzola - zrkadlo by mala neustále uistovat' klienta, že návšteva vášho salónu je najlepšou vecou, ktorá sa mu stala v ten deň. Pozrite si aj iný kadernícky nábytok z našej ponuky. www.vlasynechty.sk

 

Filter
Cena
BARBERSKÁ KONZOLA - ZRKADLO GABBIANO FRANCESCOskladom 1 ks249.70 € BARBERSKÁ KONZOLA - ZRKADLO GABBIANO FRANCESCOBARBERSKÁ KONZOLA - ZRKADLO GABBIANO FRANCESCO Klasická barberská konzola GABBIANO FRANCESCO s oválnym zrkadlom doplnená o šikovnou policou so zásuvkou. BARBERSKÁ KONZOLA - ZRKADLO GABBIANO YR-9010 ALUna otázku994.90 € BARBERSKÁ KONZOLA - ZRKADLO GABBIANO YR-9010 ALUBARBERSKÁ KONZOLA - ZRKADLO GABBIANO YR-9010 ALU Moderná barberská konzola GABBIANO YR-9010 ALU s veľkým zrkadlom doplnená o praktické zásuvky a skrínky po BARBERSKÁ KONZOLA S UMÝVADLOM GABBIANO MT-1109skladom 1 ks1 024.90 € BARBERSKÁ KONZOLA S UMÝVADLOM GABBIANO MT-1109BARBERSKÁ KONZOLA S UMÝVADLOM GABBIANO MT-1109 Elegantná barberská konzola s umývadlom Gabbiano MT-1109 hnedej farby s kovovými doplnkami. Veľké zrkadlo, BARBERSKÁ KONZOLA SO ZRKADLOM GABBIANO MT-1112 ORECHskladom 1 ks869.90 € BARBERSKÁ KONZOLA SO ZRKADLOM GABBIANO MT-1112 ORECHBARBERSKÁ KONZOLA SO ZRKADLOM GABBIANO MT-1112 ORECH Elegantná barberská konzola so zrkadlom Gabbiano MT-1112 v odtieni orech s mosadznými doplnkami. Veľké BARBERSKÁ UMÝVACIA SKRÍNKA GABBIANO BB06 ČIERNAna otázku369.90 € BARBERSKÁ UMÝVACIA SKRÍNKA GABBIANO BB06 ČIERNABARBERSKÁ UMÝVACIA SKRÍNKA GABBIANO BB06 ČIERNA Barberské umývadlo GABBIANO BB06 so skrinkou sa odporúča najmä pre malé holičstvá, barbershopy a kadernícke KADERNÍCKA KONZOLA S UMÝVADLOM NA VLASY GABBIANO B085skladom 13 ks1 119.40 € KADERNÍCKA KONZOLA S UMÝVADLOM NA VLASY GABBIANO B085KADERNÍCKA KONZOLA S UMÝVADLOM NA VLASY GABBIANO B085 Moderná kadernícka konzola v šedej farbe so striebornými doplnkami. Veľké zrkadlo, kadernícke umývadlo, MOBILNÁ OBOJSTRANNÁ KADERNÍCKA KONZOLA GABBIANO RA-005 NOVINKAskladom 2 ks497.40 € MOBILNÁ OBOJSTRANNÁ KADERNÍCKA KONZOLA GABBIANO RA-005MOBILNÁ OBOJSTRANNÁ KADERNÍCKA KONZOLA GABBIANO RA-005 Kadernícka konzola Gabbiano RA-005 je profesionálny nábytok s dvoma zrkadlami. Hladké pracovné kolesá