Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

KADERNÍCKA KONZOLA S UMÝVADLOM NA VLASY GABBIANO B085

Moderná kadernícka konzola v šedej farbe so striebornými doplnkami. Veľké zrkadlo, kadernícke umývadlo, zásuvky poskytujú maximálnu funkčnosť tohoto kaderníckeho nábytku. Vynikajúce prepracovaný kadernícky nabytok.

 

Váha:
100 Kg
Výrobca: Gabbiano
Kód: 124725
EAN: 5906717415265
Dostupnosť: skladom 11 ks
932.83 bez DPH
1 119.40 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

KADERNÍCKA KONZOLA S UMÝVADLOM NA VLASY GABBIANO B085

Moderná kadernícka konzola v šedej farbe so striebornými doplnkami. Veľké zrkadlo, kadernícke umývadlo, zásuvky poskytujú maximálnu funkčnosť tohoto kaderníckeho nábytku. Vynikajúce prepracovaný kadernícky nabytok. Elegantný a zároveň univerzálny prvok interiéru, ktorý zdôrazňuje charakter každého kaderníckeho salónu a holičstva.
 
H&H BEAUTY s.r.o. vlasynechty.sk ponúka širokú ponuku vybavenia a príslušenstva pre kadernícke salóny, barber shopy. Na vlasynechty.sk nájdete množstvo kadernéckeho, barberského nábytku, kadernícke a barberské kreslá,  kadernícke prístroje,  vlasovú kozmetiku, vlasy na predlžovanie a ďalšie produkty. H&H BEAUTY SHOP vám umožní si vybrať so širokej ponuky zariadenia kaderníckych, barberskych salónov za atraktívne ceny.