Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

FARMONA ALGAE MASK Alginátové masky na tvár Farmona Professional

Riasy - Algi sú skutočným prínosom morí a oceánov. Sú nositeľom cenných prísad, a preto sú známe už tisícročia. Keltské ženy využívali regeneračné vlastnosti prípravkov na báze rias - alg pred stáročiami. V súčasnosti sú algi - riasy využívané v kozmetických prípravkoch nakoľko poskytujú našej pokožke vitamíny B, E a C, aminokyseliny, bielkoviny, lipidy a mikroelementy. Vďaka tomu vykazujú schopnosť účinne obnovovať pokožku, oddialiť proces starnutia pokožky, obnoviť prirodzené PH, majú antioxidačné a protizápalové vlastnosti, regulujú funkciu mazových žliaz.

Ponuka Laboratória prírodnej kozmetiky Farmona zahŕňa širokú škálu špecializovaných alginátových masiek a krémových masiek na starostlivosť o tvár, ktoré v závislosti od typu, stavu a individuálnych potrieb pokožky: pôsobia proti procesom starnutia, poskytujú okamžitú a dlhotrvajúcu hydratáciu, eliminujú pocit napätia a nepohodlia, spevňujú a posilňujú pokožku, zabraňujú praskaniu kapilár. Účinne čistia, upokojujú a rozjasňujú začervenanie. Zvyšujú imunoprotekciu pokožky a inhibujú transepidermálnu stratu vody (TEWL). Regenerujú ochranný hydro-lipidový plášť pokožky. www.vlasynechty.sk

Filter
Cena