Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Profesionálne, technologicky vyspelé kozmetické prístroje sú klúčovým vybavením moderného kozmetického salónu alebo SPA centra v dnešnej dobe. Je to ten typ zariadenia, ktorý určuje vašu konkurencieschopnost! Vsádzajte na profesionálne kozmetické vybavenie, ktoré vám umožní vykonávat' kozmetické ošetrenia a ošetrenia pleti, ktoré vaše klientky a vaši klienti očakávajú! Na stránke vlasynechty.sk  nájdete široký výber kozmetických prístrojov HI-TECH za skutočne konkurenčné ceny .

Kozmetické prístoje na kyslíkové kozmetické terapie, mikroihlovú mezoterapiu a možno kozmetické zariadenie na vodíkové kozmetické ošatrenia? Nezáleží na tom, aký kozmetický prístroj hľadáte, určite ich nájdete tu. Tieto kozmetické ošetrenia sú absolútnym hitom - terapie vyhľadávané rastúcim počtom klientov. Preto v ponuke vášho kozmetického salónu nemôžu chýbať. Vyberte si z našej ponuky to správne kozmetické zariadenie!

Kyslíková terapia - ako funguje toto kozmetické ošetrenie?

Kyslíková terapia je nová neinvazívna metóda omladenia pokožky.Za pomoci hyperbarického kyslíka sa koncentrované účinné zložky vpravujú do pokožky a tieto sa vyberajú individuálne podľa potrieb zákazníka. Kyslík pod správnym tlakom vtláča aktívne zložky koncentrovanej kozmetiky do hlbokých vrstiev pokožky. Infúzia kozmetiky pomocou dokonale koncentrovaného čistého kyslíka:

• okysličuje pokožku a regeneruje ju,  • obnovuje žiarivost a zdravú farbu pokožky, • posilňuje stav pleti, aktivuje obranný systém pokožky, • výrazne zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

Kyslíková terapia - kozmetický prístroj v našej ponuke

V našej ponuke nájdete spoľahlivé kozmetické prístroje na vykonávanie úplne bezpečných a maximálne účinných ošetrení kyslíkovej terapie. Ponuka zahŕňa kozmetické prístroje SWISS OXY SO3, SWISS OXY SO5 a OXY BEAUTY 03B, ktoré sú dostupné za mimoriadne atraktívnu cenu. Bez ohľadu na zvolený model zariadenia si môžete byť istí vynikajúcimi výsledkami už po jednom kozmetickom ošetrení kyslíkovej terapie. Zariadenia, ktoré ponúkame, sú bezproblémové a ľahko použiteľné.

Na, čo sa používa vodíkové čistenie?

Čistenie vodíkom je kozmetické ošetrenie zahŕňajúci zavádzanie mikroskopických častíc aktívneho vodíka do hlbokých vrstiev kože. Molekuly vodíka dokonale čistia kožné bunky a neutralizujú voľné radikáli na svojom povrchu. Effect? Dokonale očistená, zreteľne omladená plet' dokonale pripravená na prijem aktívnych látok. Kozmetické prístroje na vodíkové čistenie Ponúkame spoľahlivé profesionálne kozmetické prístroje určené okrem iného na vykonávanie vodíkového čistenia. Je to napríklad YOSHIDA 5W1 H5020 alebo YOSHIDA LOTOS 5W1, ktoré navyše ponúkajú množstvo funkcií, ktoré umožňujú ešte efektívnejšie viacstupňové kozmetické ošetrenie. Všetky kozmetické prístroje sa vyznačujú pohodlnou a intuitívnou obsluhou. Čo je ihlová mezoterapia? Ihlová mezoterapia - Derma Pen je jedným z najpopulárnejších kozmetických ošetrení pokožky. V tomto prípade kozmetické ošetrenie umožňuje hlbokým vrstvám kože (injekčne) poskytovat' cenné účinné látky, ktoré rýchlo ovplyvňujú procesy regenerácie epidermy a stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu v koži. Ihlové mezoterapeutické prístroje Na vykonávanie ihlovej mezoterapie samozrejme potrebujete správne kozmetické vybavenie - najnovšie a spoľahlivé návrhy v tejto oblasti nájdete v obchode vlasynechty.sk

Filter
Cena