Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Modelácia nechtov to je jedna z najpopulárnejších služieb v salónoch krásy alebo kozmetických salónoch. Dnes najčastejšie klienti siahajú po manikúre gél lakmi alebo predlžovaní nechtov UV gélom na nechty, ktoré vyplývajú z mnohých výhod tohoto typu predlžovania nechtov.

Profesionálne vybavenie - LED a UV lampy na gélové nechty

Na modeláciu hybridných a gélových nechtov je však potrebné profesionálne vybavenie. Lampa na nechty je špeciálne navrhnutá tak aby zabezpečila kvalitné vytvrdnutie - fixáciu hybridov alebo gélov, ako aj za kvalitu celkovej modelácie nechtov. V závislosti od typu predlžovania nechtov to bude UV lampa na nechty alebo LED lampa na nechty. S jej pomocou sa vytvrdzujú všetky vrstvy prípravkov, ktoré sa nanášajú na nechtové platničky (podkladový gel na nechty, podkladová báza na nechty uv gél na nechty, farebný gel na nechty, gel lak na nechty a záverečný gel na nechty - quick finish. Naša ponuka obsahuje starostlivo vybrané UV a LED lampy na nechty, ktoré fixujú hybridné gel laky a UV/LED gély na nechty. Každý z dostupných modelov má špecifické parametre, ktoré vám umožňujú rozhodnúť sa o modely, ktorý vyhovuje vašim špecifickým potrebám. UV lampa na nechty a LED lampa na nechty sa líšia svojimi vlastnosťami, takže je dobré sa bližšie pozriet' na jednotlivé modely, ktoré sú v našom sortimente k dispozícii. Účelom LED a UV lámp na nechty je vytvrdnutie gélu na nechty aplikovaného na povrch nechtovej doštičky pri modelovaní gelových nechtov. V závislosti od typu zariadenia trvá tento proces v priemere 30 až 180 sekúnd.

LED lampa na nechty

Klúčovou výhodou LED lampy na nechty je životnosť LED diód. Mnohé z nich môžu pracovat' nepretržite viac ako 30 000 hodín. Sú tiež extrémne energeticky úsporné, čo bude dôležitou výhodou pre mnohé kozmetické salóny. LED Lampa na nechty je zárukou efektívnosti, rýchlosti a velkých efektov. LED lampa je vhodná na vytvrdzovanie hybridných a gélových nechtov.

UV lampa na nechty

UV lampa na nechty je ideálnym riešením pre nechtových dizajnérov, ktorí oceňujú štandardné riešenia a hlavne pracujú gélovou metódou zdobenia nechtov. Zariadenie spevňuje nechty a vyžaruje svetlo neviditeľné pre naše oči (ultrafialové). Vytvrdzovanie nechtov s UV lampou trvá zvyčajne 2 až 4 minúty. Výberte si UV lampu na vytvrdzovanie UV gélu na nechty, ktorej súčasťou je časovač. Vďaka tomu bude používanie lampy ešte pohodlnejšie a efektívnejšie. Dobrou volbou bude aj zariadenie so snímačom pohybu, ktoré automaticky aktivuje proces vytvrdzovania. UV lampy na nechty sú najlacnejšie druhy na trhu. Ak vám záleží na multifunkčnom prístroji, kúpte si lampu na nechty 2v1, ktorá kombinuje výhody LED a UV žiaroviek.

 

Filter
Cena
PROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED N6 48W BIELAskladom 596 ks25.00 € PROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED N6 48W BIELAPROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED N6 48W BIELA Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty N6 48W biela najnovšej generácie, rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje PROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED N6 48W BIELA- 10% AKCIAskladom 1 ks22.50 € 25.00 €PROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED N6 48W BIELAPROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED N6 48W BIELA Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty N6 48W biela najnovšej generácie, rýchlo a rovnomerne vytvrdzuje PROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED PRAKTIK 168W BIELA- 2%skladom 389 ks33.00 € 33.50 €PROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED PRAKTIK 168W BIELAPROFESIONÁLNA LAMPA NA NECHTY UV LED PRAKTIK 168W BIELA Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty PRAKTIK 168W biela najnovšej generácie, rýchlo a rovnomerne UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W FIALOVÁ- 5%skladom 1421 ks32.50 € 34.21 €UV LED  LAMPA NA NECHTY SHINY 86W FIALOVÁPROFESIONÁLNA UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W FIALOVÁ Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty SHINY 86W fialová najnovšej generácie, rýchlo a rovnomerne UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W BIELA- 5%skladom 311 ks32.50 € 34.21 €UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W BIELAPROFESIONÁLNA UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W BIELA Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty SHINY 86W biela najnovšej generácie, rýchlo a rovnomerne UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W RUŽOVÁ- 5%skladom 1258 ks32.50 € 34.21 €UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W RUŽOVÁPROFESIONÁLNA UV LED LAMPA NA NECHTY SHINY 86W RUŽOVÁ Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty SHINY 86W ružová najnovšej generácie, rýchlo a rovnomerne UV LED LAMPA NA NECHTY SUN C1 PLUS 150W- 5%skladom 729 ks39.80 € 41.89 €UV LED LAMPA NA NECHTY SUN C1 PLUS 150WPROFESIONÁLNA UV LED LAMPA NA NECHTY SUN C1 PLUS 150W Profesionálna UV/LED lampa na gélové nechty SUN C1 PLUS 150W biela najnovšej generácie, rýchlo a rovnomerne