Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

AUTORIZOVANÝ PREDAJ

IMUNE GREEN GOLD je produkt s prvotriednym zložením. Skladá sa zo štyroch najcennejších mikrorias - Chlorella Vulgaris, Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum a Haematococcus Pluvialis – je jediným produktom na svete, ktorý má takéto komplexné zloženie.   Riasy sú koncentrovaná životná energia, pretože obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré majú 90 % vstrebateľnosť  v ľudskom organizme.

hlorella Vulgaris – stavia Imune na prvé miesto. Dokáže vďaka svojej jedinečnej bunečnej konštrukcii vyplaviť všetky usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. Je to jednobunková sladkovodná riasa, obsahujúca vlákninu, vďaka ktorej aktivuje naše trávenie. Náš žalúdok, pečeň a ľadviny sú po detoxikácii schopné lepšie vykonávať čistiacu úlohu. Takto sa stáva Chlorella dôležitým strážcom nášho zdravia a našej imunity.

Spirulina Platensis – je drobulinká špirálovitá mikroriasa, ktorá fotosyntézou premení energiu slnka na výživné látky. Za svoju intenzívnu zelenú farbu vďačí vysokému obsahu chlorofylu, ktorý je mimoriadne dôležitý pre trávenie a výmenu látok v organizme. Spirulina nemá silnú bunečnú membránu, ako ostatné rastliny, preto ju tráviací trakt nášho organizmu ľahko spracuje, rovnako ako aj  všetky vitálne látky, ktoré sa v nej nachádzajú. Obsahuje výrazne väčšie množstvo aminokyselín, ako mliečne potraviny. Jej zásaditý charakter zabráni prekysleniu organizmu. Najdôležitejšie zložky v nej sú: vzácne bielkoviny, viac ako 2 000 enzýmov, rôzne aminokyseliny a vitamíny, ako napríklad úplná škála vitamínov B-komplex, B12, kalcium, horčík, zinok, železo, betakarotén, dôležité mastné kyseliny, ako napríklad kyselina gama-linolenová.

Lithothamnium Calcareum – tretia najdôležitejšia zložka výrobkov Wellstar. Jej význam spočíva vo vysokom obsahu vápnika, ktorý dosahuje v ľudskom organizme až 90 % vstrebateľnosť. Lithothamnium obsahuje 34 % vápnika v čistej, prírodnej, organickej forme. Živá riasa má červenú farbu, ktorá sa po vysušení mení na bielu. Táto riasa je naviac bohatá na horčík, železo a mnoho ďalších stopových prvkov. Vápnik je nenahraditeĺný pre regeneráciu kostí, zubov, nechtov a vlasov. Súčasná choroba ľudstva - osteoporóza (rednutie kostí) vyžaduje výraznejšiu prevenciu, obzvlášť u žien v období menopauzy. U dospelého človeka sa ročne v jeho kostiach vymení až 20 % vápnika. Staré bunky odumierajú a namiesto nich sa vytvárajú nové, ale len za predpokladu prítomnosti horčíka, D-vitamínu, fosforu a ďalších látok, ktoré napomáhajú absorbovaniu vápnika do organizmu. Mlieko ako prevencia nestačí.

Haematococcus Pluvialis – antioxidant na úrovni prírodných divov! Pre neutralizáciu voľných radikálov potrebujeme prirodzený antioxidant. Astaxanthin, ktorý táto jedinečná mikroriasa v sebe kumuluje v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov, je vo vedeckých a lekárskych kruhoch známy ako najúčinnejší prírodný antioxidant na svete.

 

Filter
Cena