Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

FARMONA HYDRA QUEST Hydratačné anti-ageing ošetrenie kozmetikou Farmona Professional

Intenzívne hydratačné ošetrenie radou kozmetiky HYDRA QUEST od Farmona Professional určené pre všetky typy pleti, najmä dehydratovanú, sušenú na slnku alebo opaľovanú v soláriu a dehydrovanú pôsobením suchého vzduchu (klimatizácia, kúrenie na jeseň a v zime). Jedinečná, synergická kombinácia inovatívnych, inteligentných aktívnych zložiek radikálne a dlho zvyšuje hydratáciu pokožky a zaisťuje jej pevnosť a vitalitu.

Filter
Cena
FARMONA HYDRA QUEST Aktívny hydratačný koncentrát 5x5mlskladom 8 ks22.60 € FARMONA HYDRA QUEST Aktívny hydratačný koncentrát 5x5mlFARMONA HYDRA QUEST Aktívny hydratačný koncentrát na tvár 5x5ml Koncentrát a prípravok pre kozmetické prístroje. Aktívny hydratačný koncentrát na FARMONA HYDRA QUEST Hlboko zvlhčujúce denné a nočné sérum 30mlskladom 19 ks15.10 € FARMONA HYDRA QUEST Hlboko zvlhčujúce denné a nočné sérum 30mlFARMONA HYDRA QUEST Hlboko zvlhčujúce denné a nočné sérum 30ml Profesionálna domáca starostlivosť o pokožku. HYDRA QUEST Hlboko zvlhčujúce sérum je FARMONA HYDRA QUEST Hydratačná a spevňujúca maska na tvár 200mlskladom 26 ks13.30 € FARMONA HYDRA QUEST Hydratačná a spevňujúca maska na tvár 200mlFARMONA HYDRA QUEST Hydratačná a spevňujúca maska na tvár 200ml  Maska na tvár   Hydratačná a spevňujúca maska na tvár HYDRA QUEST je určená na všetky FARMONA HYDRA QUEST Hydratačný a spevňujúci krém na masáž tváre 280mlskladom 12 ks13.30 € FARMONA HYDRA QUEST Hydratačný a spevňujúci krém na masáž tváre 280mlFARMONA HYDRA QUEST Hydratačný a spevňujúci krém na masáž tváre 280ml  Prípravok na masáž tváre.   HYDRA QUEST Hydratačný a spevňujúci krém na masáž FARMONA HYDRA QUEST Intenzívne hydratačný krém na tvár 150mlna otázku13.90 € FARMONA HYDRA QUEST Intenzívne hydratačný krém na tvár 150mlFARMONA HYDRA QUEST Intenzívne hydratačný krém na tvár 150ml Prípravok na ukončenie kozmetického ošetrenia. HYDRA QUEST intenzívne hydratačný krém pre FARMONA HYDRA QUEST Viacúrovňový hydratačný denný a nočný krém 50mlskladom 7 ks12.70 € FARMONA HYDRA QUEST Viacúrovňový hydratačný denný a nočný krém 50mlFARMONA HYDRA QUEST Viacúrovňový hydratačný denný a nočný krém 50ml Profesionálna domáca starostlivosť o pokožku. Viacúrovňový hydratačný krém HYDRA