Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Odsávačka prachu na nechty je veľmi užitočným zariadením v nechtovom salóne alebo v salóne krásy kde ponúkate služby modelácie nechtov uv gélom na nechty, gél lakmi alebo akrylom na nechty. Ido o zariadenie, ktoré sa svojím spôsobom stará o vaše zdravie a zdravie vaších klientov, tým, že do seba pohlcuje prachové čiastočky, ktoré vznikajú pri brúsení nechtov brúskou na nechty alebo pilníkom na nechty. Odsávačka prachu na nechty môže mat' variantu zabudovateľnú do manikerského stola alebo variantu voľne stojacej odsávačky položenej na manikérskom stole. Je už len na vašom rozhodnutí ktorú vyriantu si vyberiete. Vstavaná odsavačka prachu vám nezavadzia ani nijak neobmedzuje. Voľne stojaca odsávačka prachu má výhodu v tom, že ju viete premiestňovat'a použit kdekolvek pri modelácii gelových nechtov, alebo predlžovaní nechtov akrylom na nechty.

Filter
Cena
MONTÁŽNA SADA ODSÁVAČKY PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18skladom 126 ks13.90 € MONTÁŽNA SADA ODSÁVAČKY PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18MONTÁŽNA SADA ODSÁVAČKY PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18 Montážna sada odsávačky prachu na pedikúru F18 na pedikérsku podnožku, alebo akékoľvek pedikérske PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18 BIELAskladom 18 ks79.90 € PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18 BIELAPROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18 BIELA Pri každej pedikúre, ktorú robíte vo svojom pedikérskom salóne sa po miestnosti šíria miliardy PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18 CHROMskladom 61 ks82.40 € PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18 CHROMPROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18 CHROM Pri každej pedikúre, ktorú robíte vo svojom pedikérskom salóne sa po miestnosti šíria miliardy PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18A BIELAskladom 59 ks104.90 € PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18A BIELAPROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18A BIELA Pri každej pedikúre, ktorú robíte vo svojom pedikérskom salóne sa po miestnosti šíria miliardy PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18A CHROMskladom 37 ks107.40 € PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18A CHROMPROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU AZZURRO F18A CHROM Pri každej pedikúre, ktorú robíte vo svojom pedikérskom salóne sa po miestnosti šíria miliardy PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU NA STATÍVE MOMO 6606skladom 167 ks126.00 € PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU NA STATÍVE MOMO 6606PROFESIONÁLNA ODSÁVAČKA PRACHU NA PEDIKÚRU NA STATÍVE MOMO 6606 Pri každej pedikúre, ktorú robíte vo svojom pedikérskom salóne sa po miestnosti šíria