Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Kombajn je slovo, ktoré robí kariéru v mnohých odvetviach, často veľmi vzdialených od poľnohospodárstva.

Napríklad existujú technicky vyspelé počítačové programy pre grafické aplikácie, okrem iného na úpravu a opravu postáv ľudí vo fotografii. Ďalším prekvapivo podobným príkladom sú kozmetické prístroje, ktoré sa označujú ako kozmetické kombajny. Zatiaľ, čo prvý príklad v oblasti grafiky sa týka úplne virtuálneho vylepšenia krásy a tvaru tela, multifunkčné kozmetické zariadenia používané v kozmetických salónoch dokážu skutočne odhalit všetku krásu a zdôrazniť krásu nielen žien, ale aj mužov.

Kozmetické kombajny sú zariadenia, ktoré vykonávajú rôzne kozmetické procedúry: od odstraňovania zmien kože, ionoforézy, cez rôzne typy masáží - vibračné, vákuové, relaxačné, po lymfatickú drenáž alebo mezoterapiu tváre, alebo celého tela. Multifunkčný kozmnetický prístroj - kombajn nie je len pomenovanie - niektoré takéto kozmetické prístroje kombinujú takmer tridsat' rôznych kozmetických ošetrení v jednom. Takýto pomocník v salóne krásy je skutočným pokladom. Vlasynechty.sk ponúka široký výber profesionálnych multifunkčných kozmetických prístrojov a kombajnov, ktoré nesmú v kozmetických salónoch chýbať. Sú to novodobé prístroje, ktoré majú viacero kozmetických schopnosti v jednom. Zaručujeme vám rýchle dodanie a výbornú kvalitu našich prístrojov! www.vlasynechty.sk

Filter
Cena