Naposledy zobrazené

Odstarňovač gélu Clarissa CL 2016 Solvigel 1 liter

Cena 8.00
Pôvodná cena 11.43, Zľava 30 %
Dostupnosť: skladom +4
Kód produktu: 2016
Výrobca: Choice Laboratory IT
Záručná doba: 12 mesiacov
KS

SOAK OFF Gélový roztok.
Ponorte  nechty do roztoku asi na 10-15 minút, aby ste očistili soak off necht.

Použitie: nalejte tekutinu do pohára, alebo do kovovej nádoby, nenalievajte do umelého pohára. Ponorte nechty do tekutiny po dobu asi 10 až 15 minút. Používa sa na rýchle odstránenie soak off gélu.


Technika používania

NAIL OFF- Musí byť naliaty výlučne v sklenej, alebo v kovovej nádobe, lebo to rozpúšťa plast.

ODLAKOVAČE - 
Obyčajné rozpúšťadlá poškodzujú  nechty, ak sú používané k odstráneniu laku na nechty,sú agresívne k okoliu nechtovej kožičky a potom vyzerajú belavo. Náš voňavý odstraňovač laku na nechty má rozmanitosť vôní a je veľmi jemný k prirodzeným nechtom,nepoškodzuje nechtovú štruktúru,lebo neobsahuje agresívne látky. Nenahraditeľný na vylepšenie umelých nechtov. S arómami sa môžte zabávať,meniť farby laku na nechty aj pár krát za deň a vaše nechty budú stále bezpečne chránené.

DEZINFEKCIA -
Výnimočná dezinfekcia pokožky,nevyhnutná pre každú kúru rúk a chodidiel.Predovšetkým pre skvelé namáčanie tipov a pracovných nástrojov. Postupujte následovne: zakryte dno skleného alebo kovového pohára,alebo misky vrstvou sterilnej gázy,nalejte čerstvý roztok,kým nie je gáza celá zakrytá,ponorte tip nástroje. Vymeňte gázu a výrobok na konci každého dňa. Ćerstvý roztok sa tiež používa na dezinfekciu pracovných stolov,stoličiek a iných povrchov.
Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód