Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

BARBERSKE KRESLO GABBIANO BOSS HNEDÉ - VÝSTAVNÝ KUS

- 34% AKCIA

VYSTAVENÉ V BA. LEN NA OSOBNÝ ODBER

Váha Kg:
85,0000
Výrobca: Activeshop
Kód: 126467-BA
EAN: 5906717420443
Dostupnosť: skladom 1 ks
543.13 bez DPH
651.75 ks
Pôvodná cena 987.50, Zľava 34 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BARBERSKE KRESLO GABBIANO BOSS HNEDÉ

Barber shop doslovne znamená holičstvo. Slovo "barber" sa v anglickom jazyku vzťahuje aj na holiča. Niekedy holič vo svojom salóne zákazníka nielen ostrihal a oholil, ale vykonával aj rad ďalších kozmetických procedúr - od strihania obočia po odstránenie chĺpkov, ktoré rastú na ušiach prípadne v nose.
V dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávame s tým, že sa v salónoch vracajú k tradícii holičstva. Stále viac a viac salónov ponúka zákazníkom možnosť úpravy nielen vlasov ale aj brady.

V náväznosti na tento trend sme do našej ponuky zaviedli nový produkt - barberské kreslo Boss hnedej farby. Je to moderný, dokonale prepracovaný kus nábytku, ktorý dodáva zákazníkovi maximálny komfort počas holenia. Barberské kreslo má okrem nastaviteľného zdvihu hore a dole nastaviteľný sklon operadla a regulovateľnú nožnú opierku. Poťah kresla je vyrobený z kvalitnej EKO kože. Široký nerezový podstavec zabezpečí vysokú stabilitu barberského kresla počas práce. Ďalšou výhodou holičského kresla je možnosť ľahko nastaviť opierku hlavy.
 
 
H&H BEAUTY s.r.o. vlasynechty.sk ponúka širokú ponuku vybavenia a príslušenstva pre kadernícke salóny, barber shopy. Na vlasynechty.sk nájdete množstvo kadernéckeho, barberského nábytku, kadernícke a barberské kreslá,  kadernícke prístroje,  vlasovú kozmetiku, vlasy na predlžovanie a ďalšie produkty. H&H BEAUTY SHOP vám umožní si vybrať so širokej ponuky zariadenia kaderníckych, barberskych salónov za atraktívne ceny.