Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Bezdotykové dávkovače

Bezkontaktný dávkovač od vlasynechty.sk  určený na použitie s dezinfekčnými prostriedkami alebo tekutým mydlom. Bezdotykový dávkovač na dezinfekciu a mydlo je možné umiestniť na pult, na stôl alebo na akúkoľvek inú dosku a je možné ho umiestniť kdekoľvek je to potrebné, alebo zavesiť kdekoľvek na stenu. Mobilita tohto bezdotykového dávkovača dezinfekcie a mydla je jeho veľkou výhodou, pretože ho stačí premiestniť na iné miesto a dezinfekčné miesto je pripravené na prevádzku.


Dávkovač je napájaný vstavanou nabíjateľnou batériou - lítium-iónovou batériou - takže môže pracovať pomerne dlho bez nabíjania. Sada obsahuje nabíjačku, takže v prípade potreby môžete pripojiť dávkovač k elektrickej sieti a nabiť ho. Dávkovač funguje bezdotykovo, čo znamená, že po spustení stačí položiť ruku pod výtok a dávkovač bude bezkontaktný a automaticky poskytne správne množstvo dezinfekčného prostriedku alebo mydla.


Vďaka modernému dizajnu je bezdotykový dávkovač na dezinfekciu a mydlo príjemný pre oči a nenarúša priestor bez ohľadu na to, kde je umiestnený. Zmestí sa všade - do kancelárie, do školy, doma alebo do salónu. Bezdotykový dávkovač na dezinfekciu a mydlo môžete ľahko umiestniť do tried, kancelárií a dokonca aj do kuchyne alebo kúpeľne.

 

Filter
Cena