Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

INSIGHT ANTI-FRIZZ - NA VLNITÉ VLASY

Insight Anti frizz šampón, kondicionér a maska je prírodný produkt pre neposlušné a krepovité vlasy. Dodáva vlasom hodvábny lesk a poskytuje im špeciálnu starostlivosť, hydratuje ich a hĺbkovo ich vyživuje. Vlasy zostávajú uhladenejšie a poddajnejšie. Je bohatý na prírodné oleje a extrakty. Obsahuje olej z ľanových semien, kakaové maslo, hodvábny olej a konopný olej. INSIGHT je bio značka prírodnej talianskej vlasovej kozmetiky, ktorej produkty sú inšpirované prírodou. Produkty sú bohaté na účinné prírodné zložky, ktoré pochádzajú z certifikovaných a ekologicky pestovaných rastlín. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje, alergény ani farbivá.

Filter
Cena
INSIGH ANTI-FRIZZ HYDRATING CONDINTIONER 400 ML - Kondicionér proti krepovitostiskladom 7 ks15.00 € INSIGH ANTI-FRIZZ HYDRATING CONDINTIONER 400 ML  - Kondicionér proti krepovitostiKondicionér proti krepovitosti INSIGHT 012 400 ml. Zloženie: Rastlinný komplex s kakaovým maslom, olej z bavlny, konopný olej, bio výťažky z ľanového INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING CONDITIONER 900 ML - KONDICIONÉR PRE VLNITÉ VLASYskladom 7 ks22.50 € INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING CONDITIONER 900 ML - KONDICIONÉR PRE VLNITÉ VLASYKondicionér proti krepovitosti INSIGHT 012 1000ml. Zloženie: Rastlinný komplex s kakaovým maslom, olej z bavlny, konopný olej, bio výťažky z ľanového INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING MASK 250 ML - MASKA PRE VLNITÉ VLASYskladom 8 ks11.00 € INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING MASK 250 ML - MASKA PRE VLNITÉ VLASYIntenzivní hydratační kůra pro vyhlazení kudrnatých vlasů. Zajišťuje snadné rozčesávání a má osvěžující účinek. Balenie 250ml INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING MASK 500 ML - MASKA PRE VLNITÉ VLASYskladom 10 ks16.00 € INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING MASK 500 ML - MASKA PRE VLNITÉ VLASYINSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING MASK 500 ML - MASKA PRE VLNITÉ VLASY Neobsahujú: SLS/SLES, parabény, silikóny, farbivá, minerálne oleje, vôňa bez alergénov Obsah: INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN PRE VLNITÉ VLASYskladom 7 ks14.00 € INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN PRE VLNITÉ VLASYŠampón proto krepovitosti INSIGHT 010 500ml. Zloženie: Rastlinný komplex s kakaovým maslom, olej z bavlny, konopný olej, bio výťažky z ľanového semena. INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN PRE VLNITÉ VLASYskladom 5 ks21.00 € INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATING SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN PRE VLNITÉ VLASYŠampón proto krepovitosti INSIGHT 010 1000ml. Zloženie: Rastlinný komplex s kakaovým maslom, olej z bavlny, konopný olej, bio výťažky z ľanového semena