Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

INSIGHT ANTI-YELLOW - PROTI ŽLTNUTIU VLASOV

Nutralizuje sklon odfarbených a šedých vlasov k žltnutiu, rada obsahuje: extrakt z citrónu a z harmančeka, výtažok z medu

Anti-yellow Shampoo - šampón zlepšuje a oživuje šedé a odfarbené vlasy

BLONDE - PRE ZOSVETLENÉ VLASY

Blond vlasy vo všetkých svojich odtieňoch boli vždy synonymom elegancie. Najmä studené odtiene prešli v posledných rokoch trendom rastu: z tohto dôvodu sme vytvorili špecifický sortiment na získanie studených odleskov a ich zachovanie v priebehu času.

+ Organický ovsený extrakt. Tento výťažok je známy svojimi zmäkčujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami a poskytuje vlasom hydratáciu počas kozmetických ošetrení.
+ Organický výťažok z harmančeka. Harmanček sa často používa v prípravkoch na blond vlasy a je jednou z najznámejších liečivých rastlín na svete. Má vysoký upokojujúci účinok vďaka vysokému obsahu flavonoidov.
+ Organický extrakt z gaštanov. Je bohatý na vitamíny a minerály, má antioxidačné, ochranné a protizápalové vlastnosti. Pomáha zlepšovať hydratáciu pokožky hlavy a vlasov a zvyšuje ich pružnosť.

 

Filter
Cena
INSIGHT ANTI-YELLOW SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN PROTI ŽLTNUTIU VLASOVskladom 9 ks18.90 € INSIGHT ANTI-YELLOW SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN PROTI ŽLTNUTIU VLASOVINSIGHT ANTI-YELLOW šampón 500ml - neutralizuje sklon odfarbených a šedých vlasov k žltnutiu Rada obsahuje: extrakt z citrónu a z harmančeka, výtažok z INSIGHT ANTI-YELLOW SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN PROTI ŽLTNUTIU VLASOVskladom 8 ks23.50 € INSIGHT ANTI-YELLOW SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN PROTI ŽLTNUTIU VLASOVINSIGHT ANTI-YELLOW šampón 1000ml ANTI-YELLOW - neutralizuje sklon odfarbených a šedých vlasov k žltnutiu Rada obsahuje: extrakt z citrónu a z INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS BRIGHTENING SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN NA ROZJASNENIE STUDENÝdo 2 dni14.50 € INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS BRIGHTENING SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN NA ROZJASNENIE STUDENÝCOLD REFLECTIONS BRIGHTENING SHAMPOO. Šampón Blonde pomáha neutralizovať žltooranžové odtiene prírodných alebo zosvetlených blond vlasov a zvýrazňuje ich INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS BRIGHTENING SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN NA ROZJASNENIE STUDENÝdo 2 dni28.20 € INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS BRIGHTENING SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN NA ROZJASNENIE STUDENÝCOLD REFLECTIONS BRIGHTENING SHAMPOO. Šampón Blonde pomáha neutralizovať žltooranžové odtiene prírodných alebo zosvetlených blond vlasov a zvýrazňuje ich INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS HAIR MASK 250 ML - MASKA NA VLASY NA ZVÝRAZNENIE STUDENÝCHdo 2 dni13.00 € INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS HAIR MASK 250 ML - MASKA NA VLASY NA ZVÝRAZNENIE STUDENÝCHCOLD REFLECTIONS HAIR MASK Maska na vlasy sa používa po šampóne Blonde alebo v kombinácii s iným šampónom INSIGHT. Pomáha neutralizovať nežiaduce INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS HAIR MASK 500 ML - MASKA NA VLASY NA ZVÝRAZNENIE STUDENÝCHdo 2 dni23.00 € INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS HAIR MASK 500 ML - MASKA NA VLASY NA ZVÝRAZNENIE STUDENÝCHCOLD REFLECTIONS HAIR MASK Maska na vlasy sa používa po šampóne Blonde alebo v kombinácii s iným šampónom INSIGHT. Pomáha neutralizovať nežiaduce