Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Hybridné laky a gély na nechty

Hybridná Gél lak manikúra je osvedčený, účinný spôsob, ako mat krásne a pekne upravené nechty. Bez nevzhľadných škvŕn a škrabancov. Dobre urobená gél-lak manikúra Vám vydrží po dobu až 3 týždňov. Na rozdiel od akrylu na nechty alebo LED gélu na nechty, gél lak hybridný nie je stavebný. Nepoužíva sa na predlženie nechtov a zmenu tvaru nechtovej platničky. Hybridné laky na nechty oslovia ženy, ktoré chcú v každej situácii vyzerať skvele, ocenia spoľahlivé riešenia a svoj čas. Ak hľadáte najkvalitnejší hybridný gél lak na nechty, ktorého cena nezničí váš rozpočet, vyhľadajte online obchod s hybridnými lakmi Activ od vlasynechty.sk.  Medzi ponúkanými produktami nájdete hybridné gély červenej farby ale aj širokú škálu gél lakov v najmódnejších žiarivých farbách alebo v prírodných odtieňoch. Activeshop má v svojej ponuke okrem 11 atraktívnych odtieňov gél lakov aj ostatné produkty na modelovanie nechtov hybridnými gél lakmi:

* air bond - primer pod hybridné laky;

* base cout - podklad pod hybridné laky,

* top cout - záverečný lak na nechty lesk;

11. farebných hybridných lakov

Uvedomte si, že narozdiel od tradičného laku na nechty, hybridné gél laky nevysychajú vo flaši. Otvorte fľašu s lakom znovu po nejakej dobe a bude stále "ako nový". Nákupom hybridných gél lakov na nechty v našom Aktiveshop si môžete byť istí, že vyberiete kvalitné, otestované výrobky za najlepšie ceny na trhu. Vďaka hybridným lakom budú nechty vašich klientov farebné, lesklé, elegantné a krajšie ako kedykoľvek predtým.

Filter
Cena
UV GÉL NA NECHTY FRENCH EXTRA BIELY 15G GUĽAna otázku11.90 € UV GÉL NA NECHTY FRENCH EXTRA BIELY 15G GUĽAUV GÉL NA NECHTY FRENCH EXTRA BIELY 15G GUĽA NOVINKA!!!! Gél na nechty špecialne vyvinutý pre ACTIV americkou spoločnosťou vyrábajúcou kozmetiku do filmov a na UV GÉL NA NECHTY KALCIUM 15Gna otázku13.20 € UV GÉL NA NECHTY KALCIUM 15GUV GÉL NA NECHTY KALCIUM 15G Unikátny UV gél na nechty jednofázový, samonivelačný určený na prírodné nechty s obsahom Kalcia, ktorý prispieva k zdravému UV GÉL NA NECHTY KAMUFLÁŽ 15G GUĽA PINKna otázku11.90 € UV GÉL NA NECHTY KAMUFLÁŽ 15G GUĽA PINKUV GÉL NA NECHTY KAMUFLÁŽ 15G GUĽA PINK Ako jeden z mála kamuflážnych gélov na nechty kryje všetky nedokonalosti prírodného nechtu. Ideálne imituje UV GÉL NA NECHTY TECTONIC 30G GUĽAna otázku18.60 € UV GÉL NA NECHTY TECTONIC 30G GUĽAUV GÉL NA NECHTY TECTONIC 30G GUĽA NOVINKA!! TECTONIC - jediný takýto gél na nechty v Európe! Vďaka obsahu hodvábnych vlákien v gély už aj pri tej UV GÉL TECTONIC 15G GUĽAna otázku13.30 € UV GÉL TECTONIC 15G GUĽAUV GÉL TECTONIC 15G GUĽA NOVINKA!! TECTONIC - jediný takýto gél na nechty v Európe! Vďaka obsahu hodvábnych vlákien v gély už aj pri tej najtenšej vrstve VRCHNÝ LAK UV 15ml.na otázku2.50 € VRCHNÝ LAK UV 15ml.VRCHNÝ LAK UV 15ml. Na svetle vytvrdzujúci vrchný UV lak. Záverečná vrstva určená na konečnú úpravu ozdobených nechtov, ktorá vytvorí tvrdý a lesklý ZÁVEREČNÝ GÉL NA NECHTY EXTRA SEAL 15MLvypredane6.30 € ZÁVEREČNÝ GÉL NA NECHTY EXTRA SEAL 15MLZÁVEREČNÝ GÉL NA NECHTY EXTRA SEAL 15ML Záverečný gél na nechty ktoré je dlhodrvácny s vysokým leskom bez výpotku po vytvrdnutí v UV lampe. Jednoznačne