Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

INSIGHT DAILY USE - NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤ

Insight Daily use šampón, kondicionér a maska je prírodný produkt pre všetky typy vlasov. Vďaka jemnému zloženiu je vhodný na každodenné použitie. Obnovuje vitalitu vlasov, zanecháva ich jemné a lesklé, zvyšuje pevnosť vlasového vlákna a vyživuje vlasy od korienkov. Je bohatý na prírodné oleje a extrakty. Obsahuje citrusový extrakt, marhuľový olej, slnečnicový olej a kukuričný olej. INSIGHT je bio značka prírodnej talianskej vlasovej kozmetiky, ktorej produkty sú inšpirované prírodou. Produkty sú bohaté na účinné prírodné zložky, ktoré pochádzajú z certifikovaných a ekologicky pestovaných rastlín. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje, alergény ani farbivá. 

Filter
Cena
INSIGHT DAILY USE BODIFYING DRY SHAMPOO - SUCHÝ ŠAMPÓN 40g prášokdo 2 dni17.00 € INSIGHT DAILY USE BODIFYING DRY SHAMPOO - SUCHÝ ŠAMPÓN 40g prášokINSIGHT DAILY USE BODIFYING DRY SHAMPOO - SUCHÝ ŠAMPÓN 40g prášok INSIGHT DAILY USE ENERGIZING CONDITIONER 400 ML - KONDICIONÉR NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤ ODPORÚČAMEskladom 6 ks14.00 € INSIGHT DAILY USE ENERGIZING CONDITIONER 400 ML - KONDICIONÉR NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤKondicionér na každý deň INSIGHT 009 1000ml. Zloženie: Rastlinný komplex s broskyňovým maslom, slnečnicový olej, olej z kukuričných klíčkov a bio výťažky INSIGHT DAILY USE ENERGIZING CONDITIONER 900 ML - KONDICIONÉR NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤskladom 5 ks22.50 € INSIGHT DAILY USE ENERGIZING CONDITIONER 900 ML - KONDICIONÉR NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤKondicionér na každý deň INSIGHT 009 1000ml. Zloženie: Rastlinný komplex s broskyňovým maslom, slnečnicový olej, olej z kukuričných klíčkov a bio výťažky INSIGHT DAILY USE ENERGIZING MASK 250 ML - MASKA NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤskladom 6 ks11.00 € INSIGHT DAILY USE ENERGIZING MASK 250 ML - MASKA NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤINSIGHT DAILY USE ENERGIZING MASK 250 ML - MASKA NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤRevitalizační vlasová maska. Hydratuje vlasy bez zatížení a vrací jim jejich INSIGHT DAILY USE ENERGIZING MASK 500 ML - MASKA NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤskladom 9 ks16.00 € INSIGHT DAILY USE ENERGIZING MASK 500 ML - MASKA NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤINSIGHT DAILY USE ENERGIZING MASK 500 ML - MASKA NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤ. Zloženie: Rastlinný komplex s broskyňovým maslom, slnečnicový olej, olej z INSIGHT DAILY USE ENERGIZING SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤskladom 1 ks14.00 € INSIGHT DAILY USE ENERGIZING SHAMPOO 400 ML - ŠAMPÓN NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤŠampón na každý deň - INSIGHT 007 500ml. Zloženie: Rastlinný komplex s broskyňovým maslom, slnečnicový olej, olej z kukuričných klíčkov a bio výťažky z INSIGHT DAILY USE ENERGIZING SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤskladom 90 ks21.00 € INSIGHT DAILY USE ENERGIZING SHAMPOO 900 ML - ŠAMPÓN NA KAŽDODENNÚ STAROSTLIVOSŤŠampón na každý deň - INSIGHT 007 1000ml. Zloženie: Rastlinný komplex s broskyňovým maslom, slnečnicový olej, olej z kukuričných klíčkov a bio výťažky