Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ HYDROGEN ELEGANTE A6

- 11% AKCIA
Výrobca: RedLine
Kód: 123631
EAN: 5906717449604
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 3 038.94
3 646.73 ks
Pôvodná cena 4 097.45, Zľava 11 %

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ HYDROGEN ELEGANTE A6

 

Kozmetický prístroj najvyššej kvality

 

Elegante Red Line je nová značka v kozmetickom priemysle, ktorá poskytuje produkty najvyššej kvality kozmetickým salónom a klinikám estetickej medicíny.

 

 

Najmodernejší kozmetický prístroj HYDROGEN A6

 

Kozmetický prístroj HYDROGEN A6 od Elegante je najmodernejším technologickým riešením, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. Vákuové hlavice v kombinácii s plazmou zabezpečia najhlbšie a najdôkladnejšie čistenie pokožky.

 

Vynikajúce výsledky

 

Kozmetické ošetrenie Hydrodermabrázia je kozmetické ošetrenie pokožky na exfoliáciu horných vrstiev epidermy. Spočíva v zavedení molekúl vodíka pod kožu prítokom vody pod vysokým tlakom. Vodík ako najmenší a najľahší prvok ľahko preniká hlboko do pokožky, kde premieňa škodlivé voľné kyslíkové radikály na molekuly vody. Počas kozmetického ošetrenia Hydrodermabrázia sa odstránia zvyšky podkladovej bázy, všetky nečistoty a odumreté bunky epidermis. Ošetrenie zlepšuje napätie, redukuje jemné linky a redukuje zafarbenie pokožky. Bez ohľadu na vek alebo pohlavie je tento postup vhodný pre každého. Je vhodný aj pre aknóznu, kuperóznu, suchú, atopickú a veľmi citlivú pleť.

 

Navrhnuté pre najlepšiu prácu

 

Kozmetický prístroj HYDROGEN Elegante A6 má funkcie, ktoré dokazujú jeho vysokú kvalitu a účinnosť:

 

• Vysoký tlak kvapaliny – silné rozstrekovanie kozmetického prípravku;
• Silný sací výkon, ktorý vedie k silnému prečisteniu – víriace ióny vodíka a kyslíka robia svoju prácu dokonale.
• Tesná hlavica - ochrana proti zatečeniu.
• Digitálna obrazovka s vysokým rozlíšením a nastaviteľnými parametrami.
• Silikónové úchopy - hlavice sa dobre držia v ruke, sú protišmykové, materiál je šetrný k pokožke.
• Zníženie hluku na minimum – najkvalitnejšie použité materiály a spôsob ich výroby spôsobujú, že zariadenie nie je hlučné.

 

 

 

 

Sada hlavíc pre špeciálne kozmetické ošetrenia

 

Sada šiestich špecializovaných hlavíc, ktoré majú veľmi priaznivý zdravotný a kozmetický efekt. Práca s každou hlavicou zodpovedá jednej fáze hydrodermabrázneho ošetrenia.

 

1. Aspirator: Pri použití tejto hlavice sa pokožka hĺbkovo vyčistí a absorbujú sa všetky nečistoty, mikroorganizmy a odumretá epidermis.

 

 

 

 

2. Plazma: Hlavica sterilizuje celú pokožku a pôsobí protizápalovo. Počas tejto fázy sa odstránia roztoče. Plazma reaguje s proteínmi a nukleovými kyselinami v baktériách a ničí ich funkcie prežitia.

 

 

3. Vysokotlakový sprej: Vďaka tejto hlavici sa do pokožky dostanú všetky aktívne látky, ktoré vyživujú a starajú sa o pokožku.

 

 

4. Kozmetický ultrazvuk: Vďaka pôsobeniu ultrazvuku získavajú bunkové membrány väčšiu priepustnosť, rozširujú sa cievy a výrazne sa zlepšuje bunkový metabolizmus. Dodané živiny lepšie a hlbšie preniknú do vrstiev pokožky, vďaka čomu sa zosilní ich účinok.

 

 

5. Rádiofrekvencia / Elektrická stimulácia svalov: Kožné tkanivá sa zahrievajú pôsobením rádiových vĺn, čím sa sťahujú kolagénové vlákna. V dôsledku toho bude pokožka pružnejšia a pevnejšia. Pleťové vrásky budú vyhladené a celá tvár bude vyzerať mladšie. Elektrická stimulácia svalov je účinný lifting tváre, očistenie od toxínov a zvýšenie množstva vyplavovaných endorfínov.

 

 

6. Chladiaca hlavica: Celé ošetrenie je zakončené masážou týmto špeciálnym „chladiacim kladivom“, ktoré pôsobí upokojujúco a uzatvára póry, zachováva živiny a zlepšuje ich vstrebávanie. Masáž tiež stiahne krvné cievy a zníži akékoľvek začervenanie.

 

 

 

 

Technické údaje Kozmetického prístroja HYDROGEN Elegante A6:

 

Výkon: 320 W
Napájanie: 110V/50Hz-240V/50Hz
Regulácia tepl.oty: 25 stupňov - 65 stupňov
Sacia sila: 300 Kpa (3.0kgf/cm" 2) - 600 Kpa (6.0kgf/cm" 2)
Váha: 17 kg
Rozmer kozmetického prístroja: 55 x 38 x 42 cm

 

Návod na obsluhu v Slovenskom jazyku a Deklarácia zhodnosti je súčasťou balenia.