Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

LAMPA NA MANIKÚRU GLOW L03 NA STOL BIELA

Výrobca: Activeshop
Kód: 148448
Dostupnosť: na otázku
60.17 bez DPH
72.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

LAMPA NA MANIKÚRU GLOW L03 NA STOL BIELA

Značka GLOW je profesionálne osvetlenie, ktoré zlepšuje výkon služieb ako v kozmetických salónoch, tak aj v lekárskych ordináciách. V ponuke je široký výber špecializovaných lámp vrátane UV a ošetrovacích lámp, nevyhnutných pre precíznu prácu.

Kozmetická lampa bez tieňa

Praktická operačná lampa Glow L04, ktorú je možné namontovať na stôl, je vybavená unikátnou otočnou hlavicou a nastaviteľným rámom. Poskytuje vynikajúce osvetlenie počas ošetrení vyžadujúcich presnosť. Využitie nájde v mnohých odborných kanceláriách, kde vhodné svetlo výrazne ovplyvňuje kvalitu poskytovaných služieb, ako je predlžovanie mihalníc, nechtový styling, kozmetické ošetrenia, tetovanie či líčenie. Skvele sa hodí aj na prípravu materiálov pre sociálne siete – fotenie či nahrávanie videí.

Inovatívna, nastaviteľná hlava

Charakteristickým znakom svietidla je hlava s ramenami, ktoré sa môžu horizontálne pohybovať v rozsahu 270°, čo spája zaujímavý dizajn s vysokou funkčnosťou. Profil vyplnený LED pásikom zaisťuje beztieňové osvetlenie ošetrovanej oblasti, zaisťuje komfort služieb a jednoduché prispôsobenie individuálnym potrebám. Lampa je tiež ideálna na fotografovanie účinkov ošetrení a podporuje ich prezentáciu. Priesvitný povrch panelu rozptyľuje svetlo, takže zo svietidla nebolí oči. Vhodné parametre a možnosť nastavenia farby a intenzity svetla zaisťujú dokonalú reprodukciu videných farieb, čo znižuje únavu očí pri dlhodobej práci. Otočná hlavica so širokým rozsahom pohybu navyše umožňuje optimálne nastavenie osvetlenia tak, aby vyhovovalo vašim preferenciám a vykonávanej službe v danom momente.

Široko prispôsobiteľné

Značný potenciál ponúkaný pohyblivými časťami statívu a hlavy svietidla umožňuje ľubovoľné nastavenie osvetlenia pracoviska podľa vykonávaného postupu. Polohu statívu možno ľahko nastaviť vďaka štyrom kĺbom na ramene so širokým rozsahom pohybu a základni statívu otočnej o 360°. To umožňuje jednoduché prispôsobenie polohy hlavy individuálnym potrebám užívateľa a typu vykonávanej služby, čím je zaistené vynikajúce osvetlenie pracoviska.

Nastavenie farby a intenzity

Farbu a intenzitu svetla je možné postupne nastavovať pomocou dotykového panela umiestneného na hlave. Regulácia má 5 úrovní ako z hľadiska teploty farby (studená-neutrálna-teplá), tak aj intenzity svetla. Je tiež možné ho plynule nastavovať, čo vám dáva skvelé možnosti prispôsobiť si osvetlenie vašim potrebám. Lampa má tiež senzor, ktorý jej umožňuje automaticky nastaviť úroveň intenzity osvetlenia na základe okolitého jasu.

Moderný dizajn a funkčnosť

Jednoduchý tvar statívu v klasickom čiernom odtieni a matná povrchová úprava mu dodávajú elegantný vzhľad a vďaka nemu sa lampa skvele hodí takmer do každého interiéru. Jednoduchá inštalácia na dosku je možná vďaka zverákovej rukoväti, ktorej maximálny otvor je 6,3 cm - bude vhodný pre väčšinu pracovných dosiek.

Detailné rozmery sú uvedené na fotke.
Pozornosť. Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny a produkt správne nainštalujte.
Sada obsahuje: lampu, napájací kábel, rám, držiak zveráka a návod.

údaje:
Farba rámu: odtiene bielej
Farba svetla: 3000-6500K
Svetelný tok: 1200-1340 LM
Maximálny otvor rukoväte: 6,3 cm
Dĺžka kábla: 2 m
Výkon: 24W
Vstupné napätie lampy: 24V
Vstupné napätie: 220-240V
Záruka: 12 mesiacov