Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

Egyptian-Powder MATT- egyptská hlinka 18 g + Egypt Powder bronz Matt za 7,95 Eur

NOVINKA
Kód produktu: EWApjj
Výrobca: AT
Záručná doba: 36 mesiacov po otvorení
Dostupnosť: skladom +13
Cena bez DPH: 14.17
17.00
KS

Egyptian Powder MATT v  hlinenej nádobe je sypký púder ktorý obsahuje prírodné pigmenty a výsledkom použitia je opálený matný odtieň. Sýpky púder pozostáva z hliny ktorá je mineralizovaná a obohatená o vitamín E a teda chráni bunky pred voľnými radikálmi a jeho používanie má intenzívne antioxidačný účinok na pleť. Púder dodáva do pleti vlhkosť, preto je vaša pleť poddajnejšia a elastickejšia.

Ďalšou zložkou púdru je ženšen, ktorý revitalizuje pleť a osviežuje ju. Nanesenie púdru štetcom sa automaticky vytvorí rovnomerný a prirodzený odtieň ako po opálení. Prášok môže byť aplikovaný na tvár, krk a dekolt.

Egyptian Powder je ľahko aplikovateľný a dodá vašej pleti jemný a prirodzený efekt opálenia.

Použitie: jemný prášok aplikujte rovnomerne na tvár, nos, pery a viečka - rúž a očné tiene držia  lepšie ak na týchto častiach je nanesený Egyptian Powder .

Egyptian Powder v hlinenej nádobe je veľmi úsporný a vhodný pre všetky typy pleti - aj pre citlivú pokožku.  Púder je uskladnený v hlinenej nádobe s korkovým uzáverom - pre zaistenie bezpečnej prepravy. Dóza obsahuje 18 g sýpkeho púdru. African Powder sýpky púder neobsahuje žiadne škodlivé parabény, bol dermatologicky testovaný, vyrobený bez testovania na zvieratách.