Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

BARBERSKE KRESLO GABBIANO TITO GOLD ČIERNE

Barberské kreslo TITO GOLD ČIERNE nie je iba pohodlie a ľahkosť regulácie, ale aj old-school dizajn, ktorý dokonale ladí s interiérom usporiadaným v old style.

Váha Kg:
65,000
Zvoz palety:
4.00 EUR
Výrobca: Activeshop
Kód: 135422
Dostupnosť: na otázku
1 143.92 bez DPH
1 372.70 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BARBERSKE KRESLO GABBIANO TITO GOLD ČIERNE

Ak váš holičský salón ponúka starostlivosť o brady,  Barberske kreslo GABBIANO TITO GOLD ČIERNE zlato čiernej olejovej farby. Pohodlné barberské kreslo so širokým rozsahom nastavenia zabezpečí maximálny komfort pre osoby vykonávajúce barberské služby aj pre klienta barbershopu. V holičskom kresle môžeme nastaviť nielen výšku. Môžeme pohodlne nastaviť sklon operadla nôh a sklon podnožky. Barberské kreslo TITO GOLD ČIERNE nie je iba pohodlie a ľahkosť regulácie, ale aj old-school dizajn, ktorý dokonale ladí s interiérom usporiadaným v old style. Aj tie najmenšie detaily sú vyrobené s dokonalou precíznosťou. Kvalitná čierna EKOlogická koža, odolná voči oderu a ľahká na starostlivosť. Komfortné sedadlo je pokryté kvalitnou ekologickou kožou čiernej farby v imitícii olejovanej kože.