Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

IMUNE GOLD CLASSIC (GREEN GOLD IMUNE) - “Zelené zlato“ - ALGA 180 kapsúl / 120g / 1 kus

NOVÉ BALENIE

Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: Classic
Dostupnosť: skladom 2 ks
37.42 bez DPH
44.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

IMUNE GOLD

produkt budúcnosti pre vitalitu - v zdravom tele zdravý duch.

Starostlivosťou o svoje vnútorné orgány pomáhame nielen svojmu organizmu, ale aj celej psychike. Ľudské telo nemôže produkovať antioxidanty, takže by mal byť dostatočne zabezpečený ich príjem.

IMUNE je produkt s prvotriednym zložením. Skladá sa zo štyroch najcennejších mikrorias - Chlorella Vulgaris, Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum a Haematococcus Pluvialis – je jediným produktom na svete, ktorý má takéto komplexné zloženie.   Riasy sú koncentrovaná životná energia, pretože obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré majú 90 % vstrebateľnosť  v ľudskom organizme.

Chlorella Vulgaris – stavia Imune na prvé miesto. Dokáže vďaka svojej jedinečnej bunečnej konštrukcii vyplaviť všetky usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. Je to jednobunková sladkovodná riasa, obsahujúca vlákninu, vďaka ktorej aktivuje naše trávenie. Náš žalúdok, pečeň a ľadviny sú po detoxikácii schopné lepšie vykonávať čistiacu úlohu. Takto sa stáva Chlorella dôležitým strážcom nášho zdravia a našej imunity.

Spirulina Platensis – je drobulinká špirálovitá mikroriasa, ktorá fotosyntézou premení energiu slnka na výživné látky. Za svoju intenzívnu zelenú farbu vďačí vysokému obsahu chlorofylu, ktorý je mimoriadne dôležitý pre trávenie a výmenu látok v organizme. Spirulina nemá silnú bunečnú membránu, ako ostatné rastliny, preto ju tráviací trakt nášho organizmu ľahko spracuje, rovnako ako aj  všetky vitálne látky, ktoré sa v nej nachádzajú. Obsahuje výrazne väčšie množstvo aminokyselín, ako mliečne potraviny. Jej zásaditý charakter zabráni prekysleniu organizmu. Najdôležitejšie zložky v nej sú: vzácne bielkoviny, viac ako 2 000 enzýmov, rôzne aminokyseliny a vitamíny, ako napríklad úplná škála vitamínov B-komplex, B12, kalcium, horčík, zinok, železo, betakarotén, dôležité mastné kyseliny, ako napríklad kyselina gama-linolenová.

Lithothamnium Calcareum – tretia najdôležitejšia zložka výrobkov Wellstar. Jej význam spočíva vo vysokom obsahu vápnika, ktorý dosahuje v ľudskom organizme až 90 % vstrebateľnosť. Lithothamnium obsahuje 34 % vápnika v čistej, prírodnej, organickej forme. Živá riasa má červenú farbu, ktorá sa po vysušení mení na bielu. Táto riasa je naviac bohatá na horčík, železo a mnoho ďalších stopových prvkov. Vápnik je nenahraditeĺný pre regeneráciu kostí, zubov, nechtov a vlasov. Súčasná choroba ľudstva - osteoporóza (rednutie kostí) vyžaduje výraznejšiu prevenciu, obzvlášť u žien v období menopauzy. U dospelého človeka sa ročne v jeho kostiach vymení až 20 % vápnika. Staré bunky odumierajú a namiesto nich sa vytvárajú nové, ale len za predpokladu prítomnosti horčíka, D-vitamínu, fosforu a ďalších látok, ktoré napomáhajú absorbovaniu vápnika do organizmu. Mlieko ako prevencia nestačí.

Haematococcus Pluvialis – antioxidant na úrovni prírodných divov! Pre neutralizáciu voľných radikálov potrebujeme prirodzený antioxidant. Astaxanthin, ktorý táto jedinečná mikroriasa v sebe kumuluje v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov, je vo vedeckých a lekárskych kruhoch známy ako najúčinnejší prírodný antioxidant na svete.

Jeho vlastnosti:

- 20 krát silnejší než jeho syntetická verzia

- 50 krát silnejší než betakarotén

- 60 krát silnejší než vitamin A a C 

 - 550 krát silnejší než vitamín E

Vitálne - živé riasy

- sú bez chemických prísad a konzervantov

- obsahujú 4 000 vitálnych látok

- majú 90 % vstrebatelnosť

- ich pestovanie je kontrolované a certifikované                                                                         

- sú absolútne čistým prírodným produktom, nie sú návykové

Obsahujú:

- o 300 % viac vápnika ako mlieko

- o 2.300 % viac železa ako špenát

- o 3.900 % viac betakaroténu ako  mrkva

- o 375 % viac bielkovín ako tofu

 IMUNE napomáha pri liečení a normalizácii nasledovných stavov:

- astma

- alergická astma

- alergie

- normalizácia vysokej hladiny cukru v krvi (nie u vrodenej cukrovky)

- zúženie ciev

- nízky alebo vysoký krvný tlak

- prekyslenie organizmu

- reumatické svalové zápaly

- žalúdočné vredy

- Parkinsonova choroba (najdôležitejšia liečba neurodegeneratívnych ochorení)

- Alzheimerova choroba (najdôležitejšia liečba neurodegeneratívnych ochorení)

- chronická hnačka

- normalizácia stolice

- reflux (pálenie záhy)

- nastavenie hladiny cholesterolu (aby sa zabránilo oxidácii LDL cholesterolu)

- časté únavy

- celulitida

- nadbytočná váha

- rakovina,  zhubné choroby (prevencia niektorých nádorov)

- problémy srdečného a cievneho systému

- liečenie vírusu HIV (AIDS)

- neplodnosť

- škodlivé UV žiarenie (UVA a UVB efekt)

- ochorenie srdca (normalizácia srdečnej frekvencie)

- stres  

- cievna mozgová príhoda (ochorenie spôsobené nedostatkom kyslíka)

- ochrana proti srdcovým a mozgovým príhodám

- zlepšuje kvalitu vlasov, pokožky a nechtov

Dávkovanie: obvykle sa odporúča užívať 1. týždeň: 1-2 tobolky denne, 2. týždeň: 2-4 tobolky denne, 3. týždeň: 4-6 toboliek denne, 4.týždeň: 6 toboliek denne – podľa závažnosti ochorenia.

Nie je možné predávkovanie – organizmus všetko, čo nespotrebuje, vylúči. Dávkovanie u detí konzultujte. Zapite veľkým pohárom vody a cez deň zvýšte príjem tekutín!!!

IMUNE  prináša pocit väčšej vitality a energie počas všedných dní a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Riasy, o ktorých sa tu hovorí, nie sú žiadnym všeliekom ani zázrakom. Vitálne látky, ktoré nám často chýbajú a sú v riasach obsiahnuté, posilňujú náš imunitný systém a vďaka tomu sa telo k zázraku dopracuje samo!