Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ MIKRODERMABRÁZIA AM60 + KOZMETIKA SYIS

Kozmetický prístroj diamantová dermabrazia AM 60 je prístroj pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť najlepšie výsledky v čo najkratšom čase. Prístroj je určený na tvár a telo, dostupný v bielej farbe. Jednoduchý na obsluhu. Efekt hodvábnej a žiarivej pokožky je viditeľný už po jednej aplikácii.

Váha Kg:
4.000
Výrobca: Activeshop
Kód: 123901
Dostupnosť: na otázku
174.92 bez DPH
209.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ MIKRODERMABRÁZIA AM60 + SYIS KRÉM S KYSELINOU HYALURÓNOVOU + SYIS AMPULKA S KYSELINOU HYALURÓNOVOU 

 


KOZMETICKÝ PRÍSTROJ MIKRODERMABRAZIA AM60


Kozmetický prístroj diamantová dermabrazia AM 60 je prístroj pre ľudí, ktorí chcú dosiahnúť najlepšie výsledky v čo najkratšom čase. Prístroj je určený na tvár a telo, dostupný v bielej farbe. Jednoduchý na obsluhu. Efekt hodvábnej a žiarivej pokožky je viditeľný už po jednej aplikácii.


Balenie obsahuje:
- prístroj
- diamantové hłavice na mikrodermabraziu 9 ks.
- hlavice trysiek 2 sk.
- hadička na mikrodermabraziu
- návod na použitie
- záručný list


Technické údaje:
- napájanie 220-240 V / 50-60 Hz
- výkon 45 W
- rozmer prístroja dl. 32 x šír. 30 x výš. 16 cm
- rozmer balenia 37 x 36 x 29 cm
- váha v balení 3 kg
- množstvo 1

 

SYIS KRÉM ZO SLIZU SLIMÁKA HELIX EXTRACT 50 ml


Krém so slizom slimáka druhu Aspersa Helix 
Denný a nočný krém o pôsobení: 
- Výživnom 
- Hydratačnom 
- Proti vráskam 
- Regeneračnom 
- Ochrannom 
- Stimulujúcim fibroblasty k produkcii kolagénu


Krémy pre ľudí v každom veku, ktorí majú problémy, ako: 
- Jazvy po akné 
- Vrásky 
- Strie 
- Nadmerná produkcia mazu 
- Microcomedones


Výskumníci pozorovali, ako funguje systém regeneračný slimáka, tento malý mäkkýš, ktorý pohybjúc sa na nerovnom povrchu, ako je zem, okruhliaky alebo piesok ničil by svoje telo mechanicky. Je to dôvodom, prečo jeho organizmus produkuje sliz, ktorý obsahuje rôzne látky regenerujúce bunky. Podobne vedci mysleli na regeneráciu ľudskej kože, ľudí: ak sliz ovplyvňuje rekonštrukciu tkanív slimáka, prečo nemal by pôsobiť na ľudskú kožu? Bol vykonaný výskum ktorý potvrdil stimulačné pôsobenie slizu na ľudské fibroblsty. 
Od tej doby, kozmetické firmy používajú prírodné suroviny pre výrobu kozmetických prostriedkov. Kolagén vypĺňa vrásky a jazvy a okrem toho látky obsiahnuté v slize regenerujú pokožku, pomáhajúc v boji proti akné. Systematické používanie prípravku obnovuje prirodzenú pružnosť a hladkosť pokožky. Tento krém funguje v situáciách, keď iné výrobky neprinášajú očakavané výsledky. Tajomstvo krému so slimačim slizom – je kryptozina (Cryptosina), látka, ktorá pôsobí ochranne, hydratačne, regeneračne a antisepticky. Slimák používa ju tiež k uzavretiu ulity počas hibernácie. Sekrét, ktorý sa získava iba zo zdravých zvierat chovaných vo farmách, kde je celý výrobný proces pod kontrolou. V kryptozynie je zistená prítomnosť štyroch základných zložiek: kolagénu, elastínu, alantoínu a kyseliny glykolovej. V kryptozině sú tiež bielkoviny s odlišnou molekulovou hmotnosťou, antioxidanty, oligoprvky, antiproteázy, vitamíny, prírodné antibiotiká a glykozaminoglykány.


Objem:50 ml


SYIS AMPULKY  HELIX EXTRACT SERUM 10x3 ml

Ampulky vhodné pre všetky typy pokožky.
Vďaka obsahu kyseliny glykolovej a vitamínov A, C a E, nachádzajúcich sa v cryptosine - sliz slimáka, hlavnej zložke extraktu, spôsobuje, že sa koža stáva rozjasnenou. Ampulky obsahujú navyše alantoín, kolagén a elastín, ktoré pôsobia hydratačne a regeneračne.
Sliz slimáka kryptozina (Cryptosina) je látka, ktorá pôsobí ochranne, hydratačne, regeneračne a antisepticky. Táto látka obsahuje elastín, kolagén, kyselinu glykolovú a alantoín, proteíny, antioxidanty, stopové prvky, antiproteazy, vitamíny, prírodné antibiotiká a glykosaminoglykán. Toto zloženie prispieva k širokému spektru účinkov extraktu. Koncentrácia slizu v produkte je 5%.


Aktívne látky:


Snail Serection Filtrae
Extrakt zo slizu slimáka Helix Aspersa čiže Cryptosina, obsahuje:


Allantoin
Alantoin - derivát močoviny pôsobí silne hydratačne, upokojujúco a má protizápalové účinky. Zjemňuje a vyhladzuje pokožku, chráni ju pred škodlivými vonkajšími faktormi, urýchľuje hojenie rán.


Glicolic Acid
Kyselina glykolová je primárne zodpovedná za spomalenie procesu starnutia, urýchľuje obnovu buniek, zjemňuje a vyhladzuje pokožku a spevňuje jej štruktúru. Tiež redukuje vrásky, vyhladzuje jazvy a viditeľne zosvetľuje pigmentové škvrny. Reguluje kožný maz a zužuje mazové žľazy.


Soluble Collagen
Kolagén je zodpovedný za udržiavanie zodpovedajúcej miery hydratácie pokožky, zlepšuje jej pružnosť a pevnosť. Udržiava rovnomernosť hydrofilných a lipofilných substancií. Týmto spôsobom sa znižuje TEWL (strata transepidermálnej vody). Jeho rozbité molekuly prenikajú hlboko do pokožky, kde sa stávajú základnými stavebnými kameňmi prírodného kolagénu. Kolagén znižuje príznaky starnutia kože, pokožka sa stáva elastickou a vyhladenou.


Hydrolyzed Elastin
Elastín dodáva pleti pružnosť a elastickosť. Regeneruje a obnovuje kožnú vitalitu.


Vitamín A, C a E
Majú silné regeneračné vlastnosti.


Spôsob použitia:
Ampulky sa používajú na liečbu pomocou Dermarollera, sonoforézy, ultrazvuku, mezoterapie a na aplikáciu lokálne v domácej starostlivosti. Naneste na vyčistenú tvár a krk.


Objem: 10x3 ml.

 

H&H BEAUTY s.r.o. vlasynechty.sk ponúka širokú ponuku vybavenia a príslušenstva pre kozmetické salóny.
Na vlasynechty.sk nájdete množstvo kozmetického nábytku, kozmetické kreslá, kozmetické stolíky a iné do kozmetiky.
H&H BEAUTY SHOP vám umožní si vybrať so širokej ponuky zariadenia kozmetických salónov za atraktívne ceny