Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

MASÁŽNE KRESLO SAKURA COMFORT 806 ČIERNÉ

SAKURA je značka masážnych kresiel, ktorá kombinuje jedinečnú precíznosť spracovania a najvyššiu úroveň technologického pokroku. Značka SAKURA je relaxácia pre najnáročnejších ľudí, ktorí očakávajú kvalitnú masáž v profesionálnom relaxačno masážnom kresle.

Váha Kg:
110,000
Zvoz palety:
4.00 EUR
Výrobca: SAKURA
Kód: 133152
Dostupnosť: na otázku
1 745.75 bez DPH
2 094.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

MASÁŽNE KRESLO SAKURA COMFORT 806 ČIERNÉ

Aj vy by ste si chceli doma po práci pohodlne zrelaxovať, uvoľniť stuhnuté svaly chrbta a šije?H&H BEAUTY  prináša na novú značku, ktorá vyrába masážne relaxačné kreslá určené domov, ale aj do práce.
SAKURA je značka masážnych kresiel, ktorá kombinuje jedinečnú precíznosť spracovania a najvyššiu úroveň technologického pokroku. Značka SAKURA je relaxácia pre najnáročnejších ľudí, ktorí očakávajú kvalitnú masáž v profesionálnom relaxačno masážnom kresle.

Masážne kreslo SAKURA COMFORT 806 čiernej farby je relaxačno masážne kreslo, ktorého súčasťou sú tie najnovšie technologické riešenia. Masážne kreslo SAKURA COMFORT 806 má pevnú konštrukciu a čalúnenie je dokonale vyrobené z čiernej ekologickej kože tej najvyššej kvality. Masážne kreslo SAKURA COMFORT 806 na začiatku masáže zoskenuje váš chrbát a následne vykoná masáž pomocou jedného z automatických programov Kreslo na masáž má tiež možnosť manuálne ovládať masáže a vytvoriť si vlastný masážny program, podľa individuálnych požiadaviek. Ovládanie tohoto masážneho kresla je hračka - pomocou diaľkového ovládača. Plná relaxácia je možná vďaka polohe GRAVITY ZERO a vyhrievaniu v kombinácii s príjemnou hudbou podľa vášho výberu prostredníctvom bluetooth. Masážne kreslo zlepší cirkuláciu pomocou pneumatických masážnych vankúšov ktoré súčasne masírujú nohy aj ruky.
Masážno relaxačné kreslo SAKURA COMFORT 806 je dodávané v čiernej, šedej alebo béžovej farbe a môže stať obľúbeným kreslom vo vašej obývacej izbe a jeho použitie vám pomôže relaxovať po náročnom pracovnom dni, alebo tréningu.

 

Funkcie Masážno relaxačného kresla SAKURA COMFORT 806 čiernej farby:

- Inteligentný masážny systém z automatickým skenovaním chrbta
- Extra dlhá masážna dráha v tvare písmena L vedúca priamo od hlavy k zadku
- 7 režimov masáže: miesenie, štúchanie, shiatsu, poklepanie, hnetenie poklepaním, kladivový a vibráčný
- 6 režimov automatickej masáže, ktoré masírujú vybrané časti tela
- Celkom 22 vzduchových masážnych vankúšov s možnosťou nastavenia intenzity vzduchovej masáže
- Elektrická masáž miesením
- Funkcia GRAVITY ZERO - Nulový gravitačný uhol je možné nastaviť od 110 do 170 stupňov a podporovať krvný obeh
- Funkcia Move forward, funkcia inteligentného posuvu vpred v mikropriestore, udržujte sa iba 5 cm od steny, po zapnutí sa posúvajte automaticky, čo šetrí miesto a zobrazuje dokonalý koncept inteligentnej domácnosti
- Systém Bluetooth na prehrávanie hudby
- Zahrievanie v páse

Technické udaje Masážne kreslo SAKURA COMFORT 806 čiernej farby:
Napájanie: 220-240 V.
Farba: šedá
Výkon: 130 W
Pracovný čas 10,20,30 minút
Rozmer masážneho kresla: 1150 * 760 * 1100 mm
Rozmer balenia: 1200 * 800 * 1130 mm