Naposledy zobrazené

NANOGEN nanovlákna na zahustenie vlasov 30g

AKCIA
Cena 40.90
Pôvodná cena 45.44, Zľava 10 %
Dostupnosť: nie je skladom
Farba:
Zľava:

Kód produktu: Nanofibres 30
Výrobca: nanogen
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Nanovlákna na zahustenie vlasov 30g
Nanogen Col2-1.jpgNanogen Col2-2.jpg
Najlepšie v kombinácii s Locking Mist Plus
®

Plne dôverujte vašim hustejším vlasom.
Locking Mist Plus udrží vlákna Nanofibres pevne vo vašich vlasoch aj počas vetra, dažďa, potu a dokonca aj pod vodou!


Jednoduchá Aplikácia
Vlákna Nanofibres sa aplikujú ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým "potriasaním" flakónu priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických, farebne stabilných vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas.
Nabité statickou elektrinou sa pripoja k vašim vlasom spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím, vytvárajúce prirodzený vzhľad a prirodzený pocit hustých vlasov. Nanofibres sa prichytia k vašim vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky. Vlákna Nanofibres sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania, po použití Locking Mist Plus.

Nerozpoznateľný, Prirodzený Vzhľad
Nanovlákna s vašimi vlasmi priam splývajú, dodávajú im skutočný objem a umožňujú stylingové úpravy, na aké by ste si už netrúfli. Vždy, keď sa pozriete do zrkadla, budete očarení tým výsledným, prirodzeným vzhľadom, voľnému oku prakticky nerozoznateľným.
Môžete docieliť aj postupnejšiu vizuálnu premenu tým, že množstvo aplikovaných nanovlákien budete časom zvyšovať. Vlákna Nanofibres je vhodné aplikovať aj pred transplantáciou vlasov, aby ste svoje okolie postupne pripravili na zmenu, ktorá môže byť po transplantácii náhla a očividná.
Nanofibres nielenže vyzerajú prirodzene, dizajn flakónu je elegantný a diskrétny a na pohľad vôbec nevzbudzuje dojem kozmetického prípravku na zahustenie vlasov.

Patentom Chránená Technológia
Nanofibres využívajú patentom chránený Elektrostatický Povrch a Elektrostatický Prúžok. Tieto inovácie zosilujú nanovláknami vytváraný efekt hustých vlasov. Vlákna Nanofibres boli nezávisle testované a uznané ako špičkový produkt s bezkonkurenčnými výsledkami. Vizuálna premena po aplikácii je neuveriteľná! Flakón Nanofibres má tiež priehľadný indikátor "hladiny", aby ste mali lepší prehľad o zostávajúcom množstve nanovlákien vo vnútri.

100% Účinné pre Mužov a Ženy s Riedkymi Vlasmi
Viac ako 1 milión dokonalých vizuálnych premien je dôkazom, že Nanovlákna fungujú. Pôsobia absolútne prirodzene a sú šetrné k vašim vlasom a pokožke. Preto sú používané poprednými chirurgami, zaoberajúcimi sa vlasovou transplantáciou, na maskovanie pred operáciou a tiež na prekrytie hojacich sa rán po zákroku. Nanofibres sú doporučované spolkom Alopecia Society pre mužov a ženy s riedkymi vlasmi.

Paleta_Nanogen.jpg