Nájdete u nás všetko potrebné vybavenie pre kozmetické, pedíkérske, kadernícke a nechtové salóny a to všetko za priaznivé ceny.                                  

   Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

SPA PEDIKÉRSKE KRESLO AZZURRO 016C HNEDÉ S MASÁŽOU CHRBTA A HYDROMASÁŽOU

- 7.48%
Váha Kg:
85.00
Zvoz palety:
4.00 EUR
Výrobca: Azzurro
Kód: 142946
Dostupnosť: na otázku
1 771.67 bez DPH
2 126.00 ks
Pôvodná cena 2 297.88, Zľava 7.48 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SPA PEDIKÉRSKE KRESLO AZZURRO 016C HNEDÉ S MASÁŽOU CHRBTA A HYDROMASÁŽOU

 

Vysoká kvalita od overeného výrobcu

 

Výrobca značky Azzurro dodáva kozmetickému priemyslu produkty najvyššej kvality, ako sú kozmetické kreslá a lehátka alebo špeciálne kozmetické multifunkčné prístroje - kombajny. Produkty značky Azzurro používané v kozmetických salónoch, podologických salónoch, masážnych a fyzioterapeutických štúdiách poskytujú zákazníkom nádherné zážitky, ktorých účinky predčia vaše očakávania.

 

 

Moderné vybavenie kozmetického salónu

 

Toto moderné a elegantné SPA pedikérske kreslo AZZURRO 016C hnedé na pedikúru bude fungovať v každom kozmetickom salóne alebo v pedikúre. Mať takéto kreslo vo svojom salóne nie je len prestíž, je to aj záruka najvyššej úrovne ošetrenia. Je veľmi pevne skonštruované a jeho podšívka je vyrobená z najkvalitnejšej ekologickej kože. Sedadlo a madlá sú mimoriadne pohodlné a prinášajú spokojnosť od prvého momentu sedenia.

 

 

Funkčná pedikérska vanička

 

Vanička na pedikúru je vyrobená z kvalitného akrylátu. Vďaka hydromasážnej funkcii prinesie dodatočnú úľavu unaveným nohám. Pedikérska vanička sa dá jednoducho napojiť na tečúcu vodu a odpad - odtok voty. Je v nej inštalovaný sifón a batéria na reguláciu teploty.

 

 

Relaxačná masáž

 

SPA pedikérske kreslo vybavené špeciálnymi masážnymi valčekmi prinesie každému klientovi dodatočnú relaxáciu a úľavu počas pedikúry. Dodávané diaľkové ovládanie umožňuje zvoliť automatický program alebo manuálne nastaviť masáž. Ovládajte polohu stoličky pohybom operadla dopredu a dozadu a sklopením alebo zdvihnutím chrbtovej opierky. Ak momentálne nie je kreslo využívané na pedikúru, môžete si nohy voľne položiť na opierku nôh a užívať si chvíle pokoja.

 

 

Účinné masážne techniky

 

Masáž sa vykonáva súpravou špeciálnych poklepávacích a hnetacích valcov, ktoré sa pohybujú hore a dole takmer po celej chrbtici. Nainštalované tri masážne techniky prinesú pozitívne zdravotné výsledky:

 

Miesenie (Kneading): Masážna technika, pri ktorej sa aplikuje tlak na povrchové a hlboké tkanivá, aby sa uvoľnili napäté svaly, zvýšila pružnosť a znížila bolesť rozkladom a zarovnávaním kolagénových vlákien vo svale. Táto technika môže tiež znížiť vnímanie emócií súvisiacich so stresom a úzkosťou.

 

Poklepanie (Knocking): Ide o proces opakovaného vyvíjania tlaku na oblasť chrbta klepaním. Sekvencia je nepretržitá s krátkymi dávkami, ktoré uvoľňujú chrbtové svaly.

 

Miesenie a poklepanie (Kneading & knocking): Táto technika vám umožní viac relaxovať a uvoľniť svaly. Pozitívne ovplyvní celé telo a zlepší krvný obeh.

 

 

Garancia spokojnosti

 

SPA pedikérske kreslo na pedikúru od Azzurro je cenným prvkom pre profesionálny kozmetický salón a pedikúru. Investícia do tohto typu zariadenia sa vám určite vráti v podobe mnohých spokojných zákazníkov. Na toto SPA pedikérske kreslo sa vzťahuje dvojročná záruka.

 

 

Technické údaje SPA PEDIKÉRSKEHO KRESLA AZZURRO 016C HNEDÉ S MASÁŽOU CHRBTA A HYDROMASÁŽOU:

 

Farba poťahu: hnedá
Material: Eko-kože 
Váha: 85 kg
Rozmer: 155,5 (dl) x 74 (šír.) x 97 (výš) cm