Centrum vybavenia kozmetických a kaderníckych salónov...

   +421 903 459 677

BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO IMPERIAL BORDOVÉ

DRUH-ZNAČKA:
BARBERSKÉ KRESLÁ a UMÝVACIE BOXY
Váha Kg:
88.0000
Výrobca: Gabbiano
Kód produktu: 112451
EAN: 5906717406782
Dostupnosť: skladom +17
Cena bez DPH: 708.33
850.00
KS

BARBERSKÉ KRESLO GABBIANO IMPERIAL BORDOVÉ

Barber shop doslovne znamená holičstvo. Slovo "barber" sa v anglickom jazyku vzťahuje aj na holiča. Niekedy holič vo svojom salóne zákazníka nielen ostrihal a oholil, ale  vykonával aj rad ďalších kozmetických procedúr - od strihania obočia po odstránenie chĺpkov, ktoré rastú na ušiach prípadne v nose.
V dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávame s tým, že sa v salónoch vracajú k tradícii holičstva. Stále viac a viac salónov ponúka zákazníkom možnosť úpravy nielen vlasov ale aj brady.

V náväznosti na tento trend sme do našej ponuky zaviedli nový produkt - barberské kreslo. Je to moderný, dokonale prepracovaný kus nábytku, ktorý dodáva zákazníkovi maximálny komfort počas holenia. Barberské kreslo má okrem nastaviteľného zdvihu hore a dole má kreslo nastaviteľný sklon operadla a regulovateľnú nožnú opierku. Poťah kresla je vyrobený z kvalitnej EKO kože. Široký nerezový podstavec zabezpečí vysokú stabilitu barberského kresla počas práce. Ďalšou výhodou holičského kresla je možnosť ľahko nastaviť opierku hlavy.
 
Barberské kreslo je vo farbe bordová.
 
Maximálna výška: 78cm
Minimálna výška: 60cm  
Šírka sedadla: 55cm
Šírka sedadla s podloketníkmi: 74 cm
Dĺžka podkožky: 50 cm